В РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ
АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Позивач: Г оляр Г алина Іванівни,

35400, с. Петрок, вул. Б.Хмельницького,22 Гощанського р-ну Рівненської області,

Відповідач: Регіональне управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів ДПА України в Рівненській області33000, м. Рівне, вул. Черняка, 6

А Д М І Н І С Т Р А Т И В Н И Й      П О З О В
про скасування рішення про застосування фінансових санкцій

05 травня 2010 року Регіональним управлінням департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту , алкогольних напоїв та тютюнових виробів ДПА України в Рівненській області було винесене рішення № 1705410003/32 про застосування до мене, як суб’єкта підприємницької діяльності, фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень 00 коп. згідно з абз. 10 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» за зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру.

Вказане рішення було прийняте в результаті проведеної цим же органом 26.04.2010 року позапланової виїзної перевірки, в ході якої в належному мені кафетерії «Надія» за адресою: м. Рівне, вул. Руська, 25, на прилавку і під реалізацією знаходились алкогольні напої та тютюнові вироби. Окремих приміщень для зберігання алкогольних напоїв поза торгівельнимя не використовую і не маю, тому вважаю, що підстав для внесення до Єдиного реєстру відомостей про місце зберігання через його відсутність.

В ході перевірки моїм представником неодноразово зазначалось, що мною не було внесено до Єдиного державного реєстру місць зберігання, оскільки усі наявні в мене алкогольні напої знаходяться в кафе не на зберіганні, а на реалізації, і відповідно до ст. 1 Заокону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», прилавок кафе не є місцем зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а є місцем торгівлі, тобто, місцем реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування (п. 10 ст. 1 того ж Закону), і таке місце реалізації не підлягає внесенню до Єдиного реєстру і не є місцем зберігання в розумінні вказаного Закону.

Однак, усі мої доводи залишились поза увагою працівників спеціального підрозділу ДПА України і ними було винесене (на мою думку - неправомірне) рішення № 1705410003/32 від 05.05.2010 р. про застосування до мене, як суб’єкта підприємницької діяльності, фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень 00 коп. Моя скарга на зазначене рішення в адміністративному порядку до Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України також залишилась без задоволення (лист № 3091/32-0617 від 07.06.2010 р.).

Я вважаю, що вищевказане оспорюване рішення органу влади порушує мої законні права та інтереси і прийняте без належних правових підстав, оскільки в моїх діях не було порушення частини 30 статті 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва
і           обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», а тому воно підлягає скасуванню.

Враховуючи вищевикладене, на підставі ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», керуючись ст.ст. 6, 17, 18, 104-106 КАС України,-

ПР О Ш У    С УД :

  1. Скасувати як неправомірне рішення Регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів ДПА України в Рівненській області № 1705410003/32 від 05.05.2010 року про застосування до Голяр Галини Іванівни фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень 00 коп. згідно з абз. 10 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

ДОДАТОК:

1. Копія рішення від 05.05.2010 р., в 2-х екз., на 2-х арк.;
2. Копія акта від 26.04.2010 р., в 2-х екз., на 6-ти арк.;
3. Копія повідомлення № 3091/32-0617, в 2-х екз., на 6-ти арк.;
4. Квитанція про сплату судового збору, на 1 арк.

 

З повагою,

29 червня 2010 р.                                                                    Г. І. Голяр

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.