Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
30000, м. Славута, вул. Миру, 16

Позивач: Храпач Микола Іванович
34560, смт. Степань, Сарненського району, Рівненської області, вул. Степана Бандери, 25

Відповідач: Великоскнитська сільська рада
30023, Хмельницька область, Славутський район, село Великий Скнит, вул. Леніна, буд. 1

про визнання права власності на спадкове майно

Ціна позову: 80533,00 грн. (Вісімдесят тисяч п’ятсот тридцять три гривні)

 

ПОЗОВНА    ЗАЯВА

27   травня 2011 року помер мій батько Храпач Іван Григорович. Після його смерті залишилось спадкове майно, яке складається з житлового будинку з прибудовою, хлів, гараж, літня кухня за адресою: село Великий Скнит, Славутського району, Хмельницької області, по вул. Лесі Українки, 27.

26  квітня 2011 року Храпач Іван Григорович склав заповіт, за яким заповів мені усе його майно, що буде йому належати на день його смерті де б воно не знаходилось та з чого не складалось, а також все те, що він за законом буде мати право. Даний заповіт посвідчений секретарем виконавчого комітету Великоскнитської сільської ради, та зареєстровано в реєстрі за № 55.

В силу ч. 1 ст. 1268 ЦК України спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини (ч. 1 ст. 1269 ЦК України). Для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини.

9         листопада 2011 року я подав приватному нотаріусу Славутського районного нотаріального округу Хмельницької області Артемовій Л. Я. заяву про прийняття спадщини та отримав витяг про реєстрацію в Спадковому реєстрі № 108/2011 від 09.11.2011 року.

З моменту відкриття спадщини і по даний час пройшло понад шість місяців, але я не можу отримати у нотаріуса свідоцтво про право власності на спадщину за заповітом на будинок, у зв’язку з відсутністю документа, який встановлює право власності спадкодавця на спадкове майно - надвірними будівлями за адресою: село Великий Скнит, Славутського району, Хмельницької області, по вул. Лесі Українки, 27.

Документом, який підтверджує належність даного будинку Храпач Івану Григоровичу є довідка №02-11/758 від 31.10.2011 року, видана Великоскнитською сільською радою Славутського району Хмельницької області про те, що на день смерті Храпача Івана Григоровича, який помер 29.05.2011 року, дійсно рахувався житловий будинок за адресою: с. В.Скнит, вул. Л.Українки, буд. 27, Славутського району, Хмельницької області.

Інвентаризаційна вартість вказаного житлового будинку з прибудовою, хлів, гараж, літня кухня становить 80533,00 грн. відповідно до акт-висновку від 18.10.2011 року про обстеження технічного стану жилого будинку, складеного комунальним підприємством “Славутське бюро технічної інвентаризації”

Керуючись ст.ст. 118-120 ЦПК України, -

ПРОШУ   СУД: 

Визнати за Храпач Миколою Івановичем право власності на спадкове майно після смерті Храпач Івана Григоровича, померлого 29 травня 2011 року, яке складається з житлового будинку з прибудовою, хлів, гараж, літня кухня за адресою: село Великий Скнит, Славутського району, Хмельницької області, по вул. Лесі Українки, 27.

Додаток: квитанції про сплату судового збору; копія позовної заяви; дві копії свідоцтва про смерть 1-БВ № 164200; дві копії заповіту; дві копії заяви про прийняття спадщини від 09.11.2011року; дві копії витягу про реєстрацію в Спадковому реєстрі № 28639145 від року; дві копії довідки № 02-11/758 від 31.10.2011 року; дві копії технічного паспорта; дві копії паспорта.

 

Храпач М.І.
"__"___________ 20__ Р.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.