В Рівненський міський суд

 

Позивач:      Токарчук Ігор Петрович,

який проживає за адресою:
33024, м. Рівне,

вул. Корольова, 6, кв. 36,

тел. 000000000000

 

Відповідач:  Да Гільва Гікейра-Токарчук

Анна дас Драсас,

останнє відоме місце проживання якої:
33000, м. Рівне, вул. Барвиста, 2,

тел. невідомий

 

п о з о в н а      з а я в а

про розірвання шлюбу

 

            08 серпня 2004 року мною, Токарчуком Ігорем Петровичем, та відповідачем – да Сілва Гікейра Анна дас Драсас, було укладено шлюб, зареєстрований Рівненським міським відділом РАГС, про що в книзі реєстрації актів громадянського стану було зроблено запис 967 від 08.08.2004 р. (Свідоцтво серії 1-ГЮ № 080985 додається до цього позову).

            Більше кількох років між мною та відповідачем припинені будь-які шлюбні стосунки, ми не маємо і не ведемо спільного господарства, проживаємо окремо один від одного і не створюємо єдину сім’ю. Між нами відсутня взаємна повага та підтримка, жодних спільних інтересів в мене з відповідачкою немає, так само, як і наміру продовжувати шлюб чи зберегти сім’ю.

Я вважаю, що подальше сімейне життя з відповідачко неможливе, з чим вона погоджується, однак не бажає вчиняти жодних дій щодо розірвання шлюбу зі свого боку, не повідомляє мене про місце свого знаходження та пересування, веде самостійний спосіб життя.

            Спільних дітей чи будь-якого набутого під час шлюбу спільного майна подружжя в нас немає, так само, як і будь-яких спорів з цього приводу.

 

            Враховуючи, що подальше спільне життя з Відповідачем та збереження шлюбу неможливе, на підставі ст.ст. 104, 110 Сімейного кодексу України, –

 

п р о ш у      с у д :

 

            Розірвати шлюб між Токарчуком Ігорем Петровичем та да Сілва Гікейра-Токарчук Анна дас Драсас, зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції 08 серпня 2004 року.

 

додаток:       1. Копія цієї позовної заяви, на 1 арк.;

                        2. Свідоцтво про одруження, на 1 арк.;

                        3. Копія свідоцтва про одруження, на 1 арк.;

                        4. Копія паспорта Токарчука І.П., в 2-х екз., на 2-х арк.;

                        5. Квитанція про сплату судового збору, на 1 арк.;

 

 

19 січня 2012 року                                                                                             І.П. Токарчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.