ДО РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДДІ Б. В. Міщуку

Представника відповідача:    Адвоката Кутузова Руслана Івановича
33023, м. Рівне, вул. Боброва, 8 оф. 204
Тел.. +38 (068) 367-41-98

Позивач:    Петренко Олеся Володимирівна
34200, Рівненська обл., смт.Рокитне,
вул. Морозенка, 2/6

Відповідач:    Моцек Володимир Петрович
34200, Рівненська обл., смт.Рокитне,
вул. Морозенка, 2/6

Третя особа:    Рокитнівський районний сектор управління Державної Міграційної служби України в Рівненської області
34200, Рівненська обл., смт. Рокитне, вул. Незалежності, 28

Цивільна справа  № 549/56/16-ц


ЗАЯВА
про виклик свідків


    У провадженні Рокитнівського районного суду Рівненської області знаходиться цивільна справа за позовом Петренко Олесі Володимирівни до Моцека Володимира Петровича, третя особа: Рокитнівській районний сектор управління державної Міграційної  служби України в Рівненській області про усунення перешкод в користуванні житловим приміщенням та зняття з реєстрації.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 60 ЦПК України, кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог і заперечень.
Позивач посилається на те, що Моцек В. П. не користується та не проживає у житловому приміщенні, яке знаходиться за адресою: Рівненська обл., смт. Рокитне, вул. Морозенка, 2 кв. 6.
   В обґрунтування заперечень відповідача проти позову і для підтвердження факту користування та проживання Моцека В. П. у вказаній квартирі, вважаю за необхідне викликати та допитати в якості свідків нижчезазначених свідків.
    Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 27, 44, 136 ЦПК України, -

ПРОШУ СУД:


    Викликати та допитати в якості свідків:
1)    Джораєва Олена Микитівна, яка проживає за адресою: 34200, Рівненська область, смт. Рокитне, вул. Морозенка, 2, кв. 5;
2)    Кирилчук Олеся Юріївна, яка проживає за адресою: Рівненська обл. смт. Рокитне, вул. Морозенка, 2, кв. 4;
3)    Бусько Олександр Петрович, який проживає за адресою: Рівненська обл. смт. Рокитне, вул. Морозенка, 2, кв. 3.

21.08.2016  року                                                                                                                                                                                                                                                                                Кутузов Р. І.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.