Броварський міськрайонний суд Київської області
07400, Київська обл., м. Бровари
вул. Грушевського, 2

Позивач:    Щур Ірина Валентинівна
м. Рівне, вул.  Липня 109
тел. (098)000 00 00

Відповідач:    Щур  Микита Микитович
Київська обл., Броварський р-н,
 с. Цвіт,
вул. Музики, 31, кв. 10
тел. (097) 000 09 75

 

ЗАЯВА
про забезпечення позову


    23 липня 2015 року я, Щур Ірина Валентинівна, звернулась до Броварського міськрайонного суду Київської області з позовом до Щура Микити Микитовича про розірвання шлюбу та поділ майна подружжя.
Предметом спору є поділ спільного майна подружжя, а саме транспортних засобів: автомобіля OPEL VECTRА, мотоцикла WAJA, мотоцикла Honda КС 564, та предметів побуту: холодильника Bosh987, пральної машини «Бош» (документи, які підтверджують право власності та дату придбання майна, додані до позовної заяви).
Враховуючи те, що вищезазначені транспортні засоби зареєстровані на праві власності за відповідачем, але придбані нами за час перебування в шлюбі, а відповідач може розпорядитися спільним майном на власний розсуд, вважаю за необхідне до вирішення справи накласти на них арешт.
Крім того, поділу підлягають і вищеперелічені предмети побуту, які наразі знаходяться у володінні та користуванні відповідача, він має до них одноосібний та безперешкодний доступ, що дає достатні підстави вважати, що майно може бути в будь-якій момент ним відчужено.
Відтак, вважаю, що невжиття заходів забезпечення позову, шляхом накладення арешту на спірне майно, утруднить або зробить неможливим виконання судового рішення.
Відповідно до ч.1, 3 ст. 151 ЦПК України, суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Відповідно до п.1 ч. 1 ст. 152 ЦПК України позов забезпечується шляхом накладання арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб.
Також, варто зазначити, що в період шлюбу ми з чоловіком проживали в орендованій квартирі, за адресою: м. Київ, вул. Гаврила, 9, кв. 123 в якій і знаходяться спірні предмети побуту.
Наразі, наскільки мені відомо, відповідач продовжує проживати в цій квартирі та користуватися спільним майном.
Так як виконавчі дії щодо виконання ухвали суду про забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно вчиняються за місцезнаходженням майна (м. Київ, вул. Гаврила, 9, кв. 123), а не за місцем реєстрації відповідача, вважаю за необхідне, ухвалу про вжиття заходів забезпечення позову направити до виконання до відділу ДВС Оболонського районного управління юстиції.
На підставі викладеного, керуючись  ч. 1, 3 ст. 151, п. 1 ч. 1 ст. 152 ЦПК України,

прошу:


1.     Накласти арешт на наступні транспортні засоби:
-    автомобіль OPEL VECTRА, випуску 2009 року, реєстраційний номер AК1987B, зареєстрований 12.10.2013р. за Щуром Микитою Микитовичем, який зареєстрований за адресою: Броварський р-н, с. Цвіт, вул. Музики, 31, кв. 10;
-    мотоцикл Honda КС 564, випуску 2010 року, реєстраційний номер АІ0107АВ, зареєстрований 27.05.2015 р. за Щуром Микитою Микитовичем, який зареєстрований за адресою: Броварський р-н, с. Цвіт, вул. Музики, 31, кв. 10;
-    мотоцикл WAJA, випуску 1981 року, реєстраційний номер АІ9850АА, зареєстрований 25.06.2014р. за Щуром Микитою Микитовичем, який зареєстрований за адресою: Броварський р-н, с. Цвіт, вул. Музики, 31, кв. 10;
та направити ухвалу про вжиття заходів забезпечення позову до виконання Броварському ВРЕР ДАІ при УДАІ ГУМВС України в Київській області, відділу ДВС Броварського міськрайонного управління юстиції Київської області.

2.    Накласти арешт на такі предмети побуту: холодильника Bosh987, пральної машини «Бош», які знаходяться за адресою м. Київ, вул. Гаврила, 9, кв. 123 та направити ухвалу про вжиття заходів забезпечення позову до виконання у відділ ДВС Оболонського районного управління юстиції та відділ ДВС Броварського міськрайонного управління юстиції Київської області.

Додатки:  оригінал квитанції про сплату судового збору.

29 вересня 2015 року                                                                                                                                                                                                                                                                       Щур І. В.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.