РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДДІ: ОЛЕЖКО Н. Ю.

Відповідача:
Бобрика Олега Антоновича
33000, м. Рівне, вул. С. Бандери, 28, кв. 114

Заявник:    Начальник відділу державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції
Кулілова В. М.
33000, м. Рівне, вул. Замкова 22-а

Позивач:    Бобрик Лариса Геннадіївна
33000, м. Рівне, вул. С. Бандери, 28, кв. 114

в цивільній справі № 599/14554/14-ц

ЗАЯВА
ПРО ВІДВІД СУДДІ


У провадженні Рівненського міського суду Рівненської області знаходиться цивільна справа за заявою начальника відділу державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції Кулілової В.М. про зміну способу та порядку виконання рішення Рівненського міського суду прийнятого у справі за позовом Бобрик Лариси Геннадіївни до Бобрика Олега Антоновича про поділ майна подружжя, визнання автомобіля спільною сумісною власністю, стягнення грошової компенсації вартості ½ частки автомобіля.
Справу прийнято до провадження та призначено до судового розгляду суддею Рівненського міського суду Олежко Ніною Юхимівною.
Вважаю, що суддя Олежко Н.Ю. не може брати участь у розгляді цієї справи і підлягає відводу з огляду на наступне.
Суддя Олежко Н. Ю. розглядала та приймала рішення у справі за позовом Бобрик Лариси Геннадіївни до Бобрика Олега Антоновича про поділ майна подружжя, визнання автомобіля спільною сумісною власністю, стягнення грошової компенсації вартості ½ частки автомобіля.
Під час розгляду даної справи суддя взяла до уваги нічим не підтвердженні та належним чином не оформленні твердження позивача та на підставі них прийняла незаконне рішення, яке було скасовано Апеляційним судом Рівненської області.
Крім того, в процесі розгляду справи в мене склалось враження, що суддя упереджено ставиться особисто до мене.
Зазначені обставини викликають сумнів в об’єктивності та неупередженості судді Олежко Н. Ю.
Виходячи з вищевикладеного, керуючись п.4 ч.1 ст.20, ст. 23-25 ЦПК України, -

 
ЗАЯВЛЯЮ ПРО ВІДВІДсудді Рівненського міського суду Олежко Ніні Юхимівні в цивільній справі за заявою начальника відділу державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції Кулілової В. М. про зміну способу та порядку виконання рішення Рівненського міського суду прийнятого у справі за позовом Бобрик Лариси Геннадіївни до Бобрика Олега Антоновича про поділ майна подружжя, визнання автомобіля спільною сумісною власністю, стягнення грошової компенсації вартості ½ частки автомобіля, прошу його задовольнити і передати справу на новий розгляд іншому судді.

26 березня 2016 року                                                                                                                                                                                                                                                                  О. А. Бобрик

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.