В РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

Судді   МОРОЗ О. М.

Микити Інни Ігорівни,
яка проживає за адресою:
33000, м. Рівне, вул. Бороза, 46а

в справі про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 122 КупАП

        Справа №569/6543/16-п


    
К Л О П О Т А Н Н Я

05 квітня 2016 року інспектором 1 роти 8 батальйону УПП ДПП у м. Львові,  лейтенантом поліції Цупком Василем Івановичем щодо мене, Микити Інни Ігорівни було складено протокол про адміністративне правопорушення серії АП2 №989087, згідно якого я порушила п.14.6 ПДР, відповідальність за що передбачена ч. 4 ст. 122 КУпАП, тобто здійснила обгін на ділянці дороги з обмеженою оглядовістю.
Відповідно до ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Прошу суд врахувати, що на момент вчиненого діяння я перебувала у стані сильного душевного хвилювання, на підставі обставин, які були спричинені життєвими труднощами.  
Окрім того прошу звернути увагу на мій тяжкий майновий стан, який обумовлюється низьким рівнем доходу.  
До адміністративної відповідальності я притягаюсь вперше та щиро каюся у вчиненому діянні.
Відповідно до ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
До адміністративної відповідальності я раніше не притягалась та ніколи не вчиняла правопорушень подібного характеру.
Відповідно до ст. 268 КУпАП під час відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності справу може бути розглянуто лише у випадках,  коли  є дані  про своєчасне  її сповіщення про  місце  і  час розгляду справи.
Про розгляд справи  про адміністративне правопорушення №569/6543/16-п Рівненським міським судом 02 червня 2016 року о 10 год. 00 хв. мене сповіщено своєчасно, однак в зв’язку із сімейними обставинами я не маю змоги з’явитись до суду, тому враховуючи моє щире каяття, прошу розглядати справу за моєї відсутності.
Враховуючи вищевикладене, в зв’язку з відсутністю суспільної шкоди від вчиненого діяння вважаю його малозначним та з врахуванням пом’якшуючих обставини,  керуючись ст.ст. 22, 33, 268, 283-285 КУпАП, -П Р О Ш У    С У Д :


1.    Звільнити мене, Микиту Інну Ігорівну, за малозначністю діяння від адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 122 КУпАП, обмежившись усним зауваженням, а справу щодо мене - закрити.
2.    Справу про адміністративне правопорушення №569/6543/16-п розглядати за моєї відсутності.


23 травня 2016 р.                                                                                                                                                                                                                                                                               Микита І. І.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.