НАЧАЛЬНИКУ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ
СЕМЕНЕЦЬ С. Ю.
33000, м. Рівне, вул. Лермонтова, 6

Микити Інни Василівни
Адреса для листування:
вул. Мирогощанська, 25, м. Рівне, 33001
Магазин «Цукерочка»
Тел.: 068-99-123-80

Корчажкін Андрій Антонович
вул. Мирогощанська, 25, кв. 67, м. Рівне, 33001

Скрипач Олександр Іванович
вул. Мирогощанська, 25, кв. 66, м. Рівне, 33001

 
ЗАПИТ
про надання інформації


Я, Микита Інна Василівна, є власником вбудованого в житловий будинок магазину по вул. Мирогощанській, 25 в м. Рівному. До власного магазину для мене та мешканців житлових квартир Корчажкіну А.А. (квартира № 67) та Скрипач О.І. (квартира №66) у вказаному будинку фактично існує два заїзди, обидва з яких ведуть на вул. Плоську та один з яких проходить через прибудинкову територію що знаходиться у користуванні гуртожитку за адресою Плоську, 30.
Відповідно до Закону  України  "Про  пожежну  безпеку"  забезпечення  пожежної безпеки  в  жилих  будинках покладається на власників цих будинків або  на  уповноважені  ними органи, а в жилих приміщеннях (квартирах) також і на їх власників, наймачів  (орендарів).
Відповідно до п. 3.7.5. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій дороги,   проїзди   й  проходи  до  будівель,  споруд, пожежних вододжерел,   підступи до зовнішніх стаціонарних пожежних драбин,  пожежного інвентарю,  обладнання та засобів пожежогасіння мають  бути  завжди  вільними,   утримуватися  справними,   узимку очищатися від снігу.
Проїзди й під’їзні шляхи для пожежних машин слід передбачати відповідно до вимог ДБН 360, СНиП ІІ-89, ДБН Б.2.4-1, ДБН Б.2.4-3.
Виходячи зі змісту ДБН, у житлових кварталах треба передбачати в'їзди на їх територію, а також при потребі - наскрізні проїзди в будинках на відстані не більше 300 м один від одного, а при периметральній забудові - не більше 180 м. Примикання проїздів до проїжджих частин магістральних вулиць регульованого руху допускається на відстанях не менше 50 м від перехрестя.
Для під'їзду до груп житлових будинків, великих установ і підприємств обслуговування, торгових центрів треба передбачати основні проїзди, а до будинків, що стоять окремо, - другорядні проїзди, розміри яких приймаються відповідно до таблиці 7.1 цих норм.
На другорядних (односмугових) проїздах треба передбачати роз'їзні майданчики завширшки 6 і завдовжки 15 м на відстані не більше 75 м один від одного. Тупикові проїзди повинні бути завдовжки не більше 150 м і закінчуватися поворотними майданчиками, які забезпечують можливість розвороту сміттєвозів, прибиральних і пожежних машин.
Відповідно до п. 4.17. Правил забудови міста Рівного забороняється захаращувати пожежні проїзди на територіях, прилеглих до житлових будинків.
Враховуючи викладене, прошу надати інформацію та вказати:
1.    Які наявні та передбачені згідно плану забудови основні та другорядні проїзди до житлового будинку з вбудованим магазином, що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Мирогощанська, 25, що відповідають наведеним нормам (просимо зобразити схематично на схемі, що додається).

Додаток:

Копія схеми ситуаційного плану розміщення будинку з вбудованим магазином, що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Мирогощанська, 25

 

30.11.2015 р.                                                                                                                                                                                                                                                                                    Микита І. В.


                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Корчажкін А.А.


                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Скрипач О. І.Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.