До Гощанського районного суду
Рівненської області
35400, Рівненська обл., вул. О. Теліги, 1

Адвоката Тоцюка Миколи Івановича
33022, м. Рівне, вул. Петрова, 2
тел. 067 360 45 70

в інтересах:
Іванюка Леоніда Олександровича
35400,  Рівненська обл., смт. Гоща, вул. А.  Карпенка, 4

по справі про притягнення Іванюка Л.О. до адміністративної відповідальності
    


К Л О П О Т А Н Н Я
про призначення судової авто технічної експертизи

      В провадженні Гощанського районного суду Рівненської області знаходиться адміністративна справа про притягнення Іванюка Леоніда Івановича до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП за порушення правил дорожнього руху, про що 04.12.2015 року складено протокол про адміністративне правопорушення серії АП2 №210810.
     В зазначеному протоколі зазначено, що рухаючись 04.12.2015 року в м. Рівне по вул. Київська- Д. Галицького водій (Іванюк Л.О.) не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, в разі виникнення перешкоди не вжив заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу та допустив зіткнення з автомобілем Вольво д.н. ВК9800АЕ  внаслідок  ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження.
     В своїх поясненнях по факту вказаного ДТП, водій авто Toyota Ssang Yong д.н  АА 8087 ОА Іванюк Л.О. зазначив, що «вдарився, завершуючи маневр на жовтому світлі із авто, рухаючись зі швидкістю близько 40 км./год.».
     Водій автомобіля Вольво д.н. ВК9800АЕ, Калюжний О.В. у поясненнях зазначив, що в той же час чекав на перехресті, а «коли загорілось зелене світло дочекався поки автомобілі завершать маневри та звільнять перехрестя, та почав рух прямо». Після цього отримав удар в ліву передню частину свого автомобіля.
      За таких обставин та враховуючи все вищевикладене, у відповідності до ст.ст. 268, 270, 271, 273 КУпАП України, вважаю за доцільне встановити дійсні обставини ДТП, які мали місце, усунути суперечності у поясненнях учасників ДТП, у протоколі про адміністративне правопорушення, а тому для з’ясування обставин ДТП у даній справі, прошу суд призначити автотехнічну експертизу, на розгляд якої постановити наступні запитання:
1.Як повинен був діяти водій авто Toyota Ssang Yong д.н  АА 8087 ОА Іванюк Л.О. у дорожній обстановці при викладених обставинах ДТП згідно з технічними вимогами ПДР?
2. Як повинен був діяти водій авто Вольво д.н. ВК9800АЕ, Калюжний О.В. у дорожній обстановці при викладених обставинах ДТП згідно з технічними вимогами ПДР?
4.Чи були з технічної точки зору дії водія Іванюк Л.О. у причинному зв’язку з виникненням ДТП?
5.Чи були з технічної точки зору дії водія Калюжного О.В.  у причинному зв’язку з виникненням ДТП?
01.02.2016 р.                                                                                                                                                                                                                                                                                      Тоцюк М.І.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.