Управління Держгеокадастру у
м. Рівному Рівненської області

33028, м. Рівне, вул. Лермонтова, 6


А Д В О К А Т С Ь К И Й    З А П И Т

Між мною, адвокатом Ткачук Марією Юріївною, та Тенько Антоніною Іванівною, укладений договір про надання правової допомоги з приводу здійснення адвокатських запитів з метою з’ясування та отримання інформації і копій документів необхідних у цивільній справі № 569/87/16-ц щодо права власності суміжних земельних ділянок, одна з яких належить на праві спільної сумісної власності Керч Н.М., Тенько А.І., Пуц С.О., а інша на праві спільної сумісної власності належить Цук В.С., Цук С.М., Гобан В.Б.
Предметом розгляду вказаної цивільної справи є встановлення меж суміжних земельних ділянок вищезазначених осіб, що безпосередньо впливає на їх права та обов’язки, зокрема моєї клієнтки, Тенько А.І. як одного із співвласників суміжної земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: Рівненська обл., м. Рівне, вул. Крадько, 24.
На підставі ст. 20, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», прошу Вас надати мені наступну інформацію та копії підтверджуючих документів:

1.    Яка площа земельної ділянки обліковувалась для обслуговування будинку, який знаходиться за адресою: Рівненська обл., м. Рівне, вул. Крадько, 24 у 1980 р.?

Запитувану інформацію та копії відповідних документів прошу надати у встановлений законодавством строк - не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання цього запиту.
У разі виготовлення документів обсягом більш як десять сторінок надати рахунок для відшкодування понесених витрат.
Водночас, звертаю Вашу увагу, що :

1. Згідно ст.212-3 КУпАП неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», «Про доступ до судових рішень» та «Про засади запобігання і протидії корупції», або на адвокатський запит, запит кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, її палати або члена відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
2.    Вчинення   в   будь-якій   формі  перешкод  до  здійснення правомірної діяльності захисника чи представника особи по наданню правової  допомоги  або порушення встановлених законом гарантій їх діяльності та професійної таємниці – карається статтею 397 Кримінального Кодексу України.
3.    Згідно ст.16 ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції» особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 4 цього Закону, забороняється:
1) відмовляти фізичним або юридичним особам в інформації, надання якої цим фізичним або юридичним особам передбачено законом;
2) надавати несвоєчасно, недостовірну чи не в повному обсязі інформацію, яка підлягає наданню відповідно до закону.

ДОДАТОК:     1. Ордер адвоката, на 1 арк.;
                   2. Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, на 1 арк.;

Адвокат                                                                                                                                                                                                                                                                                               Ткачук М. Ю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.