Начальнику Відділу превенції Рівненського ВП ГУ НП України в Рівненській області

п. ПЕТРЕНКУ О. Я.


АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Мною, адвокатом Бусько Юрієм Юрійовичем, здійснюється захист прав та представництво інтересів громадянина Богданцем Ігором Ігоровичем на підставі договору про надання правової допомоги від 02.06.2016 року.
31.05.2016 р. та 02.06.2016 р. Богданець І. І. він був викликаний за адресою: м. Рівне, вул. Торфяна, 30 дільничим офіцером поліції відділу превенції Рівненського ВП ГУ НП України в Рівненській області ст. лейтенантом Морозюк Вікторією Вікторівною для дачі пояснень з приводу скарги громадянки Дроздюк Іванни Іванівни. Прибувши в службовий кабінет офіцера поліції Морозюк В. В., остання категорично відмовилась надавати для ознайомлення моєму клієнту скаргу Дроздюк І. І., пропонуючи йому написати пояснення ,по поставлених питаннях.
Зі слів п. Морозюк В. В., на Богданця І. І. надійшла скарга про погрози з його боку розправою та наклепницькі висловлювання від співмешканки його батька (Богданця Ігора Федоровича) – Дроздюк І. І. Богданець І.І. категорично заперечує вищевказані обставини та події і з цього приводу мною, як його представником, було отримане пояснення від Богданця І. І., який заперечує будь-які шлюбні стосунки з Дроздюк І. І. (копія пояснення додається).
Оскільки мій клієнт не був безпосередньо ознайомлений зі скаргою (заявою) Дроздюк І. І. відносно нього, а тому не може повноцінно надати з цього приводу пояснення, на підставі п. 1 ч. 1 ст. 20 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» № 5076-IV від 05.07.2012 р., -


П Р О Ш У :

1. Надати мені належним чином завірену копію заяви (скарги) громадянки Дроздюк Іванни Іванівни щодо громадянина Богданця Ігора Ігоровича, яка зареєстрована у Журналі ЄО та знаходиться в провадженні дільничого офіцера поліції відділу превенції Рівненського ВП ГУ НП України в Рівненській області ст. лейтенанта Морозюк В. В.
2. Повідомити мені дату та номер реєстрації вищевказаної заяви в журналі ЄО.
3. Долучити до матеріалів перевірки копію пояснення Богданця І. І.
4. Про прийняті рішення мене повідомити письмово.


ДОДАТОК: 1. Ордер адвоката, на 1 арк.;
        2. Копія свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, на 1 арк.
        3. Копія договору від 02.06.2016 р., на 1 арк.;
        4. Копія пояснення Богданця І. І., на 1 арк.З повагою,Адвокат                                                                                                                                                                                                                                                                                           Бусько Ю. Ю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.