В РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

Позивач:
Слободюк Олексій Сергійович
м. Рівне, вул. Мифодія, 29, к. 410
т.0678745470

Відповідач:
Дробчук  Анжела Миколаївна
м. Рівне, вул. Кирилицька,19,
                                                                                                     

                                                                                            

Справа №569/876/15-ц

 


КЛОПОТАННЯ
про витребування інформації

В провадженні Рівненського міського суду знаходиться цивільна справа №569/876/15-ц за позовом Слободюка Олексія Сергійовича до Дробчук Анжели Миколаївни про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.
У вказаній справі мною, адвокатом Жемчужною Іриною Іванівною, здійснюється представництво інтересів гр. Слободюка Олексія Сергійовича.
Позовні вимоги стосуються недостовірної інформації, що не відповідає дійсності, порушує права та свободи, ганьбить мою честь, гідність та ділову репутацію мого клієнта та яку Відповідачка розповсюджувала в мережі Інтернет на 5 веб-сайтах.
Відповідно до п. 12 Постанови Пленуму Верховного суду України 27.02.2009  N 1 «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» належним відповідачем у разі поширення оспорюваної інформації в  мережі Інтернет є автор відповідного інформаційного матеріалу та власник веб-сайта, особи яких позивач повинен установити  та  зазначити в позовній заяві (пункт 2 частини другої статті 119 ЦПК).
Вищезазначена оспорювана інформація була розміщена на веб-сайтах http://stopotkat.net, http://www.rivnepost.rv.ua, http://charivne.info , http://prokurorska-pravda.today, http://kraina.name, належними співвідповідачами у справі щодо її оспорювання є власники відповідних веб-сайтів.
Відповідно до ст. 56 Закону України “Про телекомунікації” та розпорядження Кабінету міністрів України “Про адміністрування домену .UA” № 447-р від 22.07.03 р. адмініструванням домену UA здійснює об’єднання підприємств “Український мережевий інформаційний центр”.
Ухвала суду про витребувння інформації по власниках ваб-ресурсів не була отримана ОП «УМІЦ» і повернулась до суду без виконаня.
Проте, відповідно до запитів в програмному інтерфейсі «Whois» на інтернет-сайті ТОВ «Інтернет Інвест» за адресою: dns.com.ua, який дозволяє отримати інформацію про володільців сайтів (копії роздруківок по кожному сайту додаються), такі доменні імена сайтів, як http://stopotkat.net, http://prokurorska-pravda.today, http://kraina.name зарестровані реєстратором (Registrant), місцезнаходження якого знаходиться в Сполучених Штатах Америки, що, враховуючи відсутність міждержавних угод між Україною та США про обмін персональними даними клієнтів інтернет-ресурсів, унеможливлює отримання інформації щодо володільців (власників) зазначених доменних імен.
Разом з тим, доменні імена www.rivnepost.rv.ua та charivne.info зареєстровані реєстраторами доменних імен, які знаходяться в Україні, а саме:
    rivnepost.rv.ua – зареєстрований ТОВ «НІК.Юей», адреса реєстрації якого: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 18, оф. 512;
    charivne.info – зареєстрований Лець Валентиною, адреса реєстрації якої: 33000, м. Рівне, вул. Фурська, 12.
Крім того, на сторінці сайту rivnepost.rv.ua знаходиться інформація про його власника - приватне підприємство «Рівне Вечірнє» (33028, Рівненська обл., місто Рівне, вул. Степана Бандери, будинок 1-Б, код ЄДРПОУ 33616034), а також посилання на засоби зв’язку редакції газети «Рівне вечірнє».

Відповідно до ч.1 ст.137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

Оскільки витребування інформації про дійсних володільців доменних імен не може бути отримане мною, як адвокатом, самостійно, враховуючи наявність обставин, що свідчать про існування труднощів у їх витребуванні, з метою всебічного, повного і об’єктивного розгляду справи, та на підставі ст. 137 ЦПК України, -


П Р О Ш У     С У Д :

1. Повторно витребувати від Об'єднання підприємств “Український мережевий інформаційний центр” (м. Київ, вул. Володимирська, 10, 01025, Україна) інформацію про те, хто є власниками веб-сайтів (доменних імен):
-http://stopotkat.net
-http://www.rivnepost.rv.ua
-http://charivne.info
-http://prokurorska-pravda.today
-http://kraina.name
2. Витребувати від товариства з обмеженою відповідальністю «НІК.Юей» (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 18, оф. 512) інформацію, хто є власником веб-сайту (доменного імені) rivnepost.rv.ua.
3. Витребувати від ПП «Рівне вечірнє» (33028, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 1-Б) інформацію, хто є власником веб-сайту (доменного імені) rivnepost.rv.ua.
4. Витребувати в Лець Валентини, адреса реєстрації якої: 33000, м. Рівне, вул. Фурська, 12, інформацію, хто є власником веб-сайту (доменного імені) charivne.info.


ДОДАТОК:  

Копії роздруківок з інтернет- сайтів, на 14-ти арк.

Адвокат                                                                                                                                                                                                                                                                                         Жемчужна І. І.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.