НАЧАЛЬНИКУ
РІВНЕНСЬКОГО  ВІДДІЛУ  ПОЛІЦІЇ
ГУ  НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ


    Монзюк Тетяни Дмитрівни
м. Рівне, вул. Бекеши, б. 8 кв.34
тел. (096)888-59-32

 

ЗАЯВА
про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.164 КК України

Я, Монзюк Тетяна Дмитрівна, у 2007 році звернулась до суду з позовом про стягнення  аліментів з мого колишнього чоловіка Возного Сергія Євгеновича на утримання нашого неповнолітнього сина Миколи.
Рішенням Рівненського міського суду було вирішено стягнути з Возного Сергія Євгеновича, 1973 р.н., на користь Возної Тетяни Дмитрівни, аліменти на утримання сина Возного Миколи Сергійовича, 1999 р.н.  в розмірі 300 грн. (триста гривень) щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з 01 листопада 2007 року і до повноліття сина. Шлюб було розірвано.
На підставі вказаного рішення суду видано виконавчий лист №1-7692/2007 від 20.08.2007 року, який мною було пред’явлено до виконання у Відділ ДВС Рівненського міського управління юстиції та на підставі якого примусове виконання рішення проводиться з 01.11.2007 року по цей час.
Однак, попри те, що Возний С.Є. працездатний, інших дітей не має, отримує неофіційні і достатні доходи, їздить на заробітки, він злісно ухиляється від сплати встановлених рішенням суду аліментів на утримання сина.
З моменту стягнення аліментів він став ухилятися від їх сплати на утримання дитини, не зважаючи на те, що дитина потребує матеріальної допомоги, внаслідок чого, за період з листопада 2007 року по цей день за ним утворилась заборгованість зі сплати аліментів, яка станом на 23.12.2015 року складає 32888,31 грн. (розрахунок заборгованості додається).
Боржник, достовірно знаючи, що згідно рішення суду він зобов'язаний сплачувати аліменти на утримання свого неповнолітнього сина, утвореного боргу по аліментах не погашав, остання сплата аліментів у сумі 200 грн. була ним здійснена у серпні 2009 року, з того часу він жодним чином не допомагає нашому сину матеріально і своїх обов’язків по сплаті аліментів не виконує.
Таким чином, всупереч вимогам ст. 51 Конституції України , ст.ст. 180, 181 Сімейного кодексу України, з метою злісного ухилення від сплати аліментів, Возний Сергій Євгенович ухилився від сплати аліментів на загальну суму 32888,31 грн., що в сукупності складає суму виплат більше за 6 місяців відповідних платежів.
Відповідно до ч.1 ст. 164 КК України злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років.
Враховуючи викладені обставини, вважаю, що Вознячук Сергій Євгенович своїми умисними діями, що виразились у злісному ухиленні від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання неповнолітньої  дитини  (аліментів), вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.164 КК України.
Додатково вказую адресу проживання Возний С.Є. і контактний телефон: м. Рівне, вул. Дубова, 40, кв. 15; тел. (098) 111-33-88.

Враховуючи вищевикладене, на підставі ст. ст. 214, 477-479 КПК України, -

П Р О Ш У :

1.    Прийняти та зареєструвати цю Заяву про кримінальне правопорушення згідно ч.4 ст. 214 КПК України.
2.    Внести відомості, зазначені у даній Заяві про кримінальне правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
3.    Невідкладно розпочати досудове розслідування, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України;
4.    Визнати Монзюк Тетяну Дмитрівну  потерпілою від кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України.
5.    Надіслати мені документ, що підтверджує прийняття та реєстрацію даної заяви про кримінальне правопорушення згідно п.1 ч.2 ст.60 КПК України.


ДОДАТОК:
    
1. Копія виконавчого листа №1-7692/2007 від 20.08.2007 року, на 1 арк.;
2. Копія розрахунку заборгованості по аліментах від 23.12.2015р., на 2 арк.;
3. Копія паспорта Монзюк Т.Д., на 2 арк.;
4. Копія свідоцтва про шлюб, на 1 арк.29 грудня 2015 року                                                                                                                                                                                                                                                                          Т.Д. Монзюк


Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.