НАЧАЛЬНИКУ СЛІДЧОГО ВІДДІЛУ
РІВНЕНСЬКОГО
РАЙОННОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ
РІВНЕНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Попику П.М.

в інтересах:
Калини Ігоря Івановича
вул. Троцюка, 21/67,
Корольовський район, м. Житомир

ЗАЯВА
про повернення вилученого майна та документів

Я, адвокат Мицько Микола Іванович, на підставі договору про надання правової допомоги від 26 грудня 2015р., уповноважений захищати права та представляти інтереси Калини Ігоря Івановича в кримінальному провадженні за № 12015190180001793, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 15.12.2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України.
Кримінальне провадження відкрите за фактом наїзду на пішохода автомобілем «Фольксваген Т4», д.н.з ВК 9011 АР, який під час огляду 15.12.2015 року був вилучений разом з належними Калині І.І. документами на вказане авто: посвідченням водія, свідоцтвом про реєстрацію автомобіля, страховим полісом.
Статтею 100 КПК України, передбачено, що речовий доказ, який був наданий стороні кримінального провадження або нею вилучений, повинен бути як найшвидше повернутий володільцю, крім випадків, передбачених статтями160-166,170-174цьогоКодексу.
Частиною 1ст. 167 КПК України, тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного або осіб, у володінні яких перебуває зазначене у частині другій цієї статті майно, можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення.
Відповідно до ч. 5ст. 171 КПК України, клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.
Згідно з ч. 6ст. 173 КПК України, ухвалу про арешт тимчасово вилученого майна слідчий суддя, суд постановляє не пізніше сімдесяти двох годин із дня находження до суду клопотання, інакше таке майно повертається особі, у якої його було вилучено.
 У відповідності до ст. 16 КПК України, позбавлення або обмеження права власності під час кримінального провадження здійснюється лише на підставі вмотивованого судового рішення.
Оскільки після вилучення автомобіля слідчий (прокурор) відповідно до вимог ст. 169 - 171 КПК України не звертались до слідчого судді з клопотанням про арешт тимчасово вилученого майна, а тому автомобіль в силу вимог ч. 5 ст. 171 КПК України підлягає негайному поверненню.
Оскільки законним володільцем вилученого при огляді автомобіля «Фольксваген Т4», д.н.з ВК 9011 АР та документів на нього є Калина Ігор Іванович, на підставі ст. ст. 16, 100 КПК України, -
П Р О Ш У :

Вилучений 15 грудня 2015 року в ході кримінального провадження №12015190180001793 автомобіль «Фольксваген Т4», д.н.з ВК 9011 АР та документи: посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, страховий поліс – повернути законному володільцю Калині Ігорю Івановичу.

ДОДАТОК:    1. Ордер адвоката, на 1 арк.;
2. Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, на 1 арк.;


Адвокат                                                                                                                                                                                                                                                                                               М.І. Мицько

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.