До Заріченського районного суду
Рівненської області
34000, Рівненська обл., смт Зарічне, вул. Грушевського, 10.

Позивач: Щур Іван Степанович
Рівненська область, смт. Зарічне, вул. Букова, 13, к. 49.

Відповідач: Рівненська митниця Державної фіскальної служби України
33028, Рівненська обл.,  м. Рівне, вул. Соборна, 104.

 

К Л О П О Т А Н Н Я

В провадженні Заріченського районного суду Рівненської області знаходиться адміністративний позов про визнання протиправною та скасування Постанови №0219/20407/15 від 12 червня 2015 року в справі про порушення митних правил, яким мене, Щура Івана Степановича,  визнано винним у вчиненні порушення митних правил, передбачених ч. 3 ст. 470 Митного кодексу України, а саме перевищення встановленого ст. 95 Митного кодексу України строку доставки автомобіля GAZ 32020, д.н. А267СМ179, ідентифікаційний номер ХТН310390Р0149371, більше ніж на 10 днів, та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на суму 8 500 грн.
При розгляді даної справи прошу врахувати моє скрутне матеріальне становище та стан здоров’я:  я  є потерпілим від Чорнобильської катастрофи, інвалідом третьої групи, часто потребую лікування та реабілітаційних заходів, що підтверджується Посвідченням громадянина, який потерпів від Чорнобильської катастрофи, Довідкою до акту огляду МСЕК, висновком про умови та характер праці, індивідуальною програмою реабілітації інваліда, епікризом, карткою відновного лікування (докази наявні в матеріалах справи).
Розмір адміністративного стягнення, накладений на мене за вказане правопорушення у сумі 8500 грн. є непосильним для мене і неспіврозмірним з моїм мізерним доходом та необхідними витратами на лікування.
Хочу також зазначити, що вчинене правопорушення не призвело до настання будь-яких суспільно небезпечних наслідків, а у його вчиненні я щиро розкаююсь, обіцяю в подальшому такого більше ніколи не допускати.
Відповідно до ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Відповідно до ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Тому я прошу суд врахувати всі вищезазначені обставини і, з огляду на мій вік, стан здоров’я та інвалідність, скрутне матеріальне становище, щире каяття та те, що до адміністративної відповідальності я притягаюсь вперше, прошу  звільнити мене від адміністративної відповідальності за малозначністю правопорушення.

На підставі вище викладеного, керуючись ст. ст. 22, 24, 33, 34 КУпАП, ст.ст. 163, 171-2 КАС України -

ПРОШУ:

Звільнити мене, Щура Івана Степановича, від адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 470 Митного кодексу України, за малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись усним зауваженням, а справу щодо мене - закрити.


 «           » _________________ 2015 р.                                                                                                                                                                                                                                                           І. С. Щур


Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.