В РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

Судді   Крижовій  о.г.

представника відповідача – Петрова Петра Петровича, –

адвоката Луцюка М.І.

 

в цивільній справі за позовом Боброї Галини Сергіївни до Петрова П.П. про відшкодування матеріальної та моральної шкоди 

 

  

З а я в а

про отримання процесуальних документів в електронному вигляді

Прошу надсилати процесуальні документи по вищевказаній цивільній справі в електронному вигляді на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Я, адвокат Луцюк Микола Іванович, підтверджую факт реєстрації в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу та достовірність внесеної інформації про особу. 

 

З повагою,

  

Адвокат                                                                                                                  М.І. Луцюк

 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.