В Рівненський міський суд

Судді  Петрову П.П..

Іванова Івана Івановича,

проживаючого за адресою:

33000, м. Рівне, вул. Тиннівська, 11

тел. 000000000000

 

в справі про притягнення Іванова І.І. до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП України

 

 

к л о п о т а н н я

про застосування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт

 29 червня 2013 року, я, Іванов Іван Іванович, що проживаю в м. Рівне, вул. Тиннівська, 11, працював в полі, де протягом дня випив близько 250 гр горілки. Коли я повертався до дому на власному автомобілі марки «Chery Amulet», д.н. ВК 1111 АС, близько 19 год. 30 хв., і заїхав в двір свого будинку, за мною заїхав службовий автомобіль працівників ДАІ, які запропонували мені проїхати з ними на освідування на стан алкогольного сп’яніння. Оскільки я вважав, що до того часу я вже витверезився, я погодився їхати з ними.

В диспансерному відділенні Центру психічного здоров’я населення по вул. Кн. Володимира в м. Рівне було проведене моє освідування та встановлено, що я перебуваю в стані алкогольного сп’яніння, після чого інспектор ДПС ДАІ Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області Сидоров Сидор Сидорович склав відносно мене адміністративний протокол серії АА2 № 111111 про порушення мною ч. 1 ст. 130 КУпАП України.

Я абсолютно не заперечую факт керування мною транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння та порушення вимог ч. 1 ст. 130 КУпАП України, у вчиненому щиро розкаююсь і надалі не маю наміру вчиняти будь-які правопорушення.

Я прошу суд не позбавляти мене прав на керування транспортними засобами, оскільки я постійно проживаю в сільській місцевості, є єдиним в сім’ї, хто має право на керування транспортними засобами і автомобіль необхідний мені для обслуговування моєї життєдіяльності.

Крім того, на даний час я не маю постійного місця роботи, матеріальне становище моєї сім’ї дуже скрутне і я фактично не в змозі оплатити штраф в розмірах, визначених ч. 1 ст. 130 КУпАП України.

Однак, я працездатний, і маю можливість спокутувати свою провину суспільно корисною працею.

 Тому я прошу суд застосувати до мене покарання за вчинення мною адміністративного проступку у вигляді громадських робіт.

  

З повагою,

  

16 липня 2013 року                                                                                                   І.І. Іванов

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.