Апеляційний суд
Рівненської області

Суддя Марченко Н.П.

Справа № 333333/1421 березня 2014 року з Приватним підприємством «Ліана» було укладено договір-доручення про надання правової допомоги у цивільній справі за позовом Андрощук Олени Олегівни до мого Клієнта про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Справа призначена до судового розгляду на 22 березня 2014 року на 15.00 год.

Враховуючи те, що договір-доручення було укладено лише напередодні слухання справи, з метою недопущення порушення права відповідача на правову допомогу, для можливості ознайомитися з матеріалами справи та належної підготовки до захисту від позову, прошу суд відкласти розгляд справи на іншу календарну дату.

З повагою,

Представник відповідача
Адвокат Іванов І.І.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.