Господарський суд
Рівненської області

Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю “БУДМОД”
33000, Рівне, Конотопська, 5


Заява
про призначення будівельної експертизи

В господарський суд Рівненської області з позовом до Рівненської міської ради про визнання права власності на незавершене будівництво котельні мікрорайону “Центральний” на вул. Б. Хмельницького у м. Рівному звернулося ТОВ “ БУДМОД ”.

Для визначення конкретної вартості та складу майна, з позовом про визнання права власності на яке звернулося товариство, для з’ясування інших обставин, що мають істотне значення для справи і потребують спеціальних знань, по справі необхідно призначити будівельно-технічну експертизу.


Керуючись ст. 41, п. 5 ч. 1 ст. 65 ГПК України, –
ТОВ “ БУДМОД ” просить суд:


В порядку підготовки справи до судового розгляду призначити по справі будівельно-технічну експертизу, на розгляд якої поставити такі питання:
1. Встановити, чи відповідають в натурі передані згідно акту приймання-передачі від 25.03.2013 р. складові незавершеного будівництва котельні мікрорайону “Центральний” на вул. Б. Хмельницького у м. Рівному для ТОВ “ БУДМОД ” на сьогоднішній день?
2. У якому технічному стані на даний час знаходиться незавершене будівництво котельні мікрорайону “Центральний” на вул. Б. Хмельницького у м. Рівному?
3. Який рівень (ступінь) будівельної готовності незавершеного будівництва котельні мікрорайону “Центральний” на вул. Б. Хмельницького у м. Рівному?
4. У якому обсязі виконані будівельні роботи ТОВ “ БУДМОД ” по незавершеному будівництву котельні мікрорайону “Центральний” на вул. Б. Хмельницького у м. Рівному, та яка їх вартість?
Проведення експертизи доручити експертам ПП «Експерт-Рівне-Консалт» (м. Рівне, пр-т Миру, 15).
Витрати, пов’язані з проведенням будівельно-технічної експертизи покласти на позивача.
Директор                                                                                                                                         Власік Л.П.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.