Господарський суд
Рівненської області
33001, Рівне, Яворницького, 59

Справа № 14/11111Клопотання
про витребування доказівВ провадженні господарського суду Рівненської області знаходиться справа за позовом ТОВ “КОФЕЇН” до ПП Білого М.М., третя особа на стороні відповідача: Загородня Р.А., про стягнення в сумі 100000,00 грн.

В судовому засіданні позивач уточнив позовні вимоги та просить суд постановити рішення, яким зобов’язати відповідача вилучити з цивільного обороту паперові пакетики, вагою 5 грам, цукор пісок із зображенням торгівельної марки марку паруючої кави “ ESPRESSO Z” з зображенням комбінації білого, червоного та чорного кольорів паруючої кави, а також стягнути з відповідача суму разового грошового стягнення за неправомірне використання об’єкта права інтелектуальної власності в розмірі 100000,00 грн, а також судові витрати.

Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач посилається на п. 5 ч. 2 ст. 432 ЦК України, за якою розмір разового стягнення визначається відповідно до закону з урахуванням вини особи та інших обставин, що мають істотне значення.

З метою повного, всебічного та об’єктивного розгляду господарського спору по суті вважаю за необхідне витребувати від позивача та Житомирської ОДПІ відомості про те, чи перебувала Загородня А.С. у трудових відносинах з позивачем.

Указані відомості необхідні для визначення ступеня вини.

Керуючись ч. 3 ст. 38 ГПК України, –
прошу суд:

1. Витребувати від позивача відомості про перебування Загородньої Аліни Сергіївни (ідн. код 1111111111) у трудових відносинах з ТОВ «КОФЕЇН» починаючи з 15.07.2010 року.
2. Витребувати у Житомирської об’єднаної державної податкової інспекції (10014, м. Житомир, площа Перемоги, 2) відомості про усі відомі місця роботи Загородньої Аліни Сергіївни, яка проживає за адресою: м. Житомир, вул. Зелена, 8, ідн. код 1111111111 (крім зайняття підприємницькою діяльністю), починаючи з 15.07.2010 року.

23 квітня 2013 року                                                                                                                                                Білий М.М.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.