Створено: 23 червня 2014 Автор: Микола Луцюк

Відсьогодні Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Рівненської області на чолі з Головою - Суріковою Світланою Іванівною, розпочинає свою роботу на новому офісі, який, як раніше анонсувалось сайтом «РівнеПраво», знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Директорії, 3, кв. 1.

Автор вже мав честь відвідати нове приміщення цього органу адвокатського самоврядування та особисто поспілкуватись з п. Суріковою С.І., яка запевнила, що вже найближче засідання дисциплінарної палати КДКА Рівненської області (призначене на 26 червня 2014 року) відбудеться за новою адресою по вул. Директорії, про що всі члени палати та запрошені особи заздалегідь повідомлені.

 


Переглянути збільшену карту

Слід відмітити, що Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», від 05.07.2012 року, визначено три постійно діючі місцеві органи адвокатського самоврядування, повноваження яких ніяк не перетинаються, які мають самостійні фінансування, та не підпорядковуються один одному, а саме:

-          Рада адвокатів регіону (ст. 48 Закону);

-          Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія регіону (ст. 50 Закону);

-          Ревізійна комісія регіону(ст. 51 Закону).

Всі ці три органи адвокатського самоврядування обираються та підзвітні лише Конференції адвокатів регіону, але лише до компетенції Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області відносяться питання:

-          визначення рівня фахової підготовленості осіб, які виявили намір отримати право на заняття адвокатською діяльністю (атестаційна палата КДКА);
-          вирішення питань щодо дисциплінарної відповідальності адвокатів (дисциплінарна палата КДКА).

І, відповідно до Закону, вищевказані повноваження не можуть бути передані ані Раді адвокатів Рівненської області, ані іншим органам адвокатського самоврядування на регіональному рівні, і є виключними повноваженнями КДКА.

Тому питання прийняття нових бажаючих в адвокати, а також вирішення питань дисциплінарної відповідальності діючих адвокатів відтепер переносяться на вулицю Директорії в м. Рівне.

Я хочу, щоб було як колись, щоб нинішня кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури стала тим місцем, куди постійно приходитимуть адвокати області: як за підтримкою чи порадою, так і поділитись своїм досвідом та досягненнями; щоб кожного адвокату як з Рівного, так і з області, тут завжди тепло приймали і вислуховували, - сказала С.І. Сурікова.

А сайт «РівнеПраво» щиро вітає Голову Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області Сурікову С.І. та всіх членів обох палат з відкриттям нового офісу та бажає їм ще більш плідної та безкорисної роботи цього органу адвокатського самоврядування на благо всіх адвокатів регіону.

 

З повагою,
Адвокат,
секретар дисциплінарної палати
Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії
адвокатури Рівненської області                                                                              М.І. Луцюк.

 

 

 

Коментарі  

 
0 #1 ну не смішіть людей)ВОМБАТ 25.06.2014, 00:35
ага! гарно підмічено) згідно Закону - незалежні органи адвокатського самоврядування) ) а до цього нічо так уживалися в одній квартирі... голови Ради адвокатів регіону))
тепер в другу квартиру зїхала КДКА) розквартирувала ся, так сказать) але про реальну незалежність від Луцюка (не того Луцюка, що ідейний натхненник цього сайту звісно) говорити зарано...
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ