Створено: 08 вересня 2014 Автор: Микола Луцюк

Датованим від 30 серпня 2014 року листом Голова Національної асоціації адвокатів України Л. Ізовітова звернулась з відкритим зверненням до Інни Богословської з приводу подання останньою позову про визнання протиправним та скасування рішення позачергового З’їзду адвокаті України про визнання відсутності повноважень у обраних адвокатурою представників-членів Вищої ради юстиції України.

 

Пані Л. Ізовітова вважає неприпустимим вирішення в судовому порядку шляхом подання позову І. Богословської з питань, що відносяться до компетенції адвокатури, натомість пропонуючи процесуальне примирення сторін в справі у будь-який процесуальний спосіб судового провадження.

Від імені Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України та від себе особисто Л. Ізовітова висловила надію на те, що рішення Ради адвокатів України від 30 серпня 2014 року «Про ініціювання мирного позасудового порядку врегулювання спору із народним депутатом Богословською І.Г. у спосіб передбаченого процесуальним законодавством припинення судового провадження» буде оцінено Вами як компромісний крок з боку адвокатури задля подолання штучно створеного політичного конфлікту, який може призвести до невідворотно негативних наслідків державного значення.* За матеріалами сайту Ради адвокатів України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ