Створено: 17 жовтня 2014 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги!
Якщо Ви є адвокатом і здійснюєте свою професійну діяльність, Вам необхідно сплачувати щорічні адвокатські внески! Невиконання цього обов'язку тягне за собою притягнення Вас до дисциплінарної відповідальності відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та Положення «Про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування».

В дисциплінарну палату Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури 14 жовтня 2014 року надійшло вже кілька десятків подань щодо окремих адвокатів саме з цього приводу, такого змісту:


 


Я, як секретар дисциплінарної палати КДКА Рівненської області, прошу всіх адвокатів, які мають прострочення в оплаті адвокатських внесків за 2013-2014 роки, терміново, без зволікань, сплатити ці кошти на рахунок Ради адвокатів Рівненської області за реквізитами, які ви можете отримати, клікнувши на цей текст.

Також прошу подати квитанції про оплату в Раду адвокатів Рівненської області за адресою: м. Рівне, вул. Чорновола, 14/16, кв. 17.

Нагадую, що розмір внесків за 2012-2013 роки складав 1187 грн. 38 коп., а в 2014-му році сума, що підлягає сплаті складає 1218 грн. 00 коп. з кожного адвоката.

Колеги! Не додавайте дисциплінарній палаті лишньої роботи. Це ні нам, ні вам, – не потрібно!

Коментарі  

 
0 #1 FAIL))ВОМБАТ 18.10.2014, 16:00
в відсканованому листі затерли П.І.Б. адвоката в тексті. а в шапці.... забули)) ВИПРАВТЕ! не думаю, що адвокат давала дозвіл на поширення такої інфо)
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Ім'яМикола Луцюк 18.10.2014, 17:03
Цитую ВОМБАТ:
в відсканованому листі затерли П.І.Б. адвоката в тексті. а в шапці.... забули)) ВИПРАВТЕ! не думаю, що адвокат давала дозвіл на поширення такої інфо)


Олена Вікторівна Курганська - Голова дисциплінарної палати КДКА Рівненської області. На її ім'я Головою Ради адвокатів Рівненської області і було направлено вказане подання для притягнення адвоката (прізвище якого затерте) до дисциплінарної відповідальност і.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ