Створено: 07 березня 2015 Автор: Микола Луцюк

Нарешті найвищий орган адвокатського самоврядування здійснюватиме свою роботу в столиці України Києві, а не в Мукачево, Ужгороді чи Цурюпинську і проходитиме в відповідних умовах. Рада адвокатів України визначилась з датами продовження ІІІ З’їзду адвокатів України, що має статись 24-25 квітня 2015 року в м. Києві, по вул. Саксаганського, 6 (Будинок кіно).

Таке повідомлення було надіслане РАУ до Вищої ради юстиції в порядку ст. 62 Закону України «Про Вищу раду юстиції», оскільки на вирішення З’їзду ставитиметься питання про вибори та призначення членів Вищої ради юстиції, яких, згідно зі с. 11 цього ж Закону, від адвокатури має бути три особи, при чому один з них – діючий суддя чи суддя у відставці. Вибори мають відбутись таємним голосуванням.
Документи від кандидатів у члени ВРЮ від адвокатури прийматиме секретаріат Вищої ради юстиції до 24 березня 2015 року в робочі дні з 09:00 до 18:00, а в останній день (24.03.2015 р.) – до 24:00. Перелік таких документів і порядок їх подання можна отримати на сайті Вищої ради юстиції за цим посиланням.
Одночасно повідомляємо адвокатській громадськості, що Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури п. В. Загарія звернувся до організаційного комітету ІІІ З’їзду адвокатів України з пропозицією внести до порядку денного роботи З’їзду питання забезпечення належного фінансування Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Таке питання назріло в зв’язку з відсутністю фінансування ВКДКА, що призвело до загрози зупинки роботи цього органу адвокатського самоврядування – частина співробітників секретаріату ВКДКА відправлена у відпустки «за власний рахунок» і надалі, можливо,їх прийдеться звільнити; під загрозою проведення і самих засідань ВКДКА.
Наразі тільки 10 відсотків від плати за складання іспитів кандидатами в адвокати перераховується на потреби ВКДКА (Рішення РАУ № 24 від 17.12.2012 р.), інші кошти Рада адвокатів перераховувала на ВКДКА щоразу на підставі окремих рішень і то у випадках письмових звернень з відповідними «прошеніями». 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ