Створено: 21 вересня 2015 Автор: Ірина Троцька

Комітет законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності, що діє в рамках НААУ, оголосив про збір таких пропозицій, аби змінити Закон України “Про безоплатну правову допомогу”.

Голови Комітету Ярослав Зейкан визначив два головні напрямки такої ініціативи:
- відміна процедури звітування та процедури контролю якості роботи адвокатів системи БПД, задля повернення процедури в цивілізоване європейське русло, з метою покладання цієї функції на органи адвокатського самоврядування;
- надання рівних та рівнодоступних прав всім адвокатам, які беруть участь в системі БПД.
На сайті НААУ запрошують всіх бажаючих до внесення власних пропозицій та зауважень для ініціювання змін до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”.
Нагадаємо, раніше Голова НААУ Лідія Ізовітова висловила думку про те, що діючий формат БПП при Мінюсті – це знищення незалежності адвокатури, оскільки, за її словами «Прагнення державних органів взяти під контроль надання безоплатної правової допомоги не реформаторське, як це намагаються представити. Це навіть не імітація реформ, це спроба тотального владного контролю».
Пропозиції приймаються до 1 жовтня 2015 року на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактна особа в НААУ: Анжела Гуменюк.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ