Створено: 22 березня 2016 Автор: Ірина Троцька

 

Саме з першого літнього дня 2016 року буде введено в дію нову програму складення кваліфікаційного іспиту для осіб, які виявили бажання набути статус адвоката.
Програма в новій редакції затверджена рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 р. №68.

Діюча сьогодні програма складання кваліфікаційного іспиту, затверджена рішенням Ради адвокатів України від 01 червня 2013 року № 153, втратить чинність з моменту введення в дію її нової редакції.
Текст самої Програми в новій редакції поки не оприлюднений на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.
Нагадаємо, діюча наразі (з 01 вересня 2013 року)програма складання кваліфікаційного іспиту для осіб бажаючих стати адвокатом складається з двох частин, якими передбачено:
Програму складання письмового іспиту, що включає:
I. Складання цивільних процесуальних документів
II. Складання господарських процесуальних та адміністративних процесуальних документі
III. Складання кримінальних процесуальних документів та процесуальних документів щодо адміністративних правопорушень
IV. Складання висновку щодо правової позиції та тактики захисту або надання іншої правової допомоги по фабулі наданої справи.
Програму складання усного іспиту з питань по темах:
I. Історія адвокатури. Правовий статус адвокатури та адвокатська діяльність. II. Правила адвокатської етики. III. Конституційне право. IV. Цивільне право. V. Цивільне процесуальне право. VI. Кримінальне право. VII. Кримінальне процесуальне право. VIII. Господарське та господарське процесуальне право. IX. Законодавство про працю. X. Житлове право. XI. Сімейне право. XII. Законодавство про адміністративні правопорушення та адміністративне судочинство. XIII. Бюджетне, податкове та митне законодавство. XIV. Законодавство про довкілля (земельне, водне, про надра тощо). XV. Європейська конвенція про захист прав людини і основоположних свобод.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ