Створено: 08 вересня 2017 Автор: Микола Луцюк

Як би кому не хотілось, а звітно-виборна конференція адвокатів Рівненської області відбудеться 15 вересня 2017 року! Збори адвокатів у районах та містах Рівненської області, на яких вибиратимуться делегати на конференцію, відбудуться 9 вересня 2017 року об 11.00 год.!
В місті Рівному збори проходитимуть в актовому залі навчального корпусу № 1 Національного університету водного господарства та природокористування. за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 11.

Шановні адвокати! Не забудьте взяти з собою СВІДОЦТВА про право на заняття адвокатською діяльністю, а також ПОСВІДЧЕННЯ адвоката чи іншого документа, що посвідчує особу!

Реєстрація адвокатів закінчується о 10 год. 50 хв.! Не запізнюватись!!!

Сама ж звітно-виборна конференція адвокатів Рівненської області відбудеться 15 вересня 2017 року об 11.00 год. за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 11 в актовому залі навчального корпусу № 1 Національного університету водного господарства та природокористування.

Реєстрація делегатів на Конференцію розпочинається о 10.00 год при пред’явленні СВІДОЦТВА про право на заняття адвокатською діяльністю, а також ПОСВІДЧЕННЯ адвоката чи документа, що посвідчує особу і закінчується о 10 год. 50 хв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ