Створено: 11 липня 2016 Автор: С.В. Хилевич

Проживання чоловіка та жінки однією сім'єю без реєстрації шлюбних відносин: права і обов’язки, застосування судами законодавства, що регулює правовідносини, та юридична проблематика.
Судовою палатою з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Рівненської області узагальнено практику застосування судами області законодавства про право на майно жінки та чоловіка, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою.

 
Створено: 14 березня 2016 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги-адвокати!
Рада з питань судової реформи при Президентові України проводить експертне обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», в зв'язку з чим запропонувала Національній асоціації адвокатів України долучитись до цього заходу. Разом з тим, всім адвокатам, яким небайдужа доля адвокатури України, запропоновано ознайомитись з проектом змін в Закон та обговорити (надати) пропозиції, зауваження чи коментарі з цих болючих питань.

 
Створено: 11 грудня 2015 Автор: Микола Луцюк

Як раніше було мною опубліковано в статті «Таємна конференція адвокатів Рівненської області», 05 листопада цього року я звернувся зі зверненням до тоді ще легітимного в.о. Голови Ради адвокатів Рівненської області п. Гнатущенка В.І. з проханням надати мені копії рішень Ради адвокатів Рівненської області. А вже на 27.11.2015 року я був офіційно запрошений на засідання самої Ради з цього питання, де члени мали вирішити, давати мені ці копії, чи ні.

 
Створено: 19 листопада 2015 Автор: Микола Луцюк

Більшість адвокатів в Рівному та області знають, що 12 грудня 2015 року відбудеться конференція адвокатів Рівненської області. А на 21 листопада 2015 року по всіх районах та містах області пройдуть збори адвокатів для обрання делегатів на конференцію. От тільки ніхто не знає, для чого та конференція скликається і які питання вирішуватимуться цим органом адвокатського самоврядування.

 
Створено: 22 березня 2015 Автор: Микола Луцюк

Виявляється, скарги адвокатів на неправомірність рішень судів та окремих суддів Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів п. С. Козьяков розцінює як «спам», який заважає роботі ВККС, а тому має намір ініціювати перед кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури порушення дисциплінарних проваджень щодо адвокатів, котрі звернулись з «непрофесійними» скаргами у ВККС.

 
Створено: 30 грудня 2014 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги!
Адміністрація сайту нагадує всім адвокатам, що відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також рішення Ради адвокатів України № 24 від 17 грудня 2012 року розмір щорічного внеску адвокатів становить одну мінімальну заробітну плату на рік, станом на 1 січня року, за який платиться такий внесок.

 
Створено: 11 грудня 2014 Автор: Микола Луцюк

Зміни в Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» вже давно назріли в правозахисному співтоваристві. І, як всім адвокатам відомо, спільна комісія Міністерства юстиції України та Національної асоціації адвокатів України більш півроку працює над цим, а 08 грудня 2014 року, на брифінгу заступника Голови НААУ В. Гвоздія та радника Міністра юстиції України І. Алексєєва було проголошено про завершальну стадію цієї підготовки.

 
Створено: 22 жовтня 2014 Автор: Микола Луцюк

Президент України Петро Порошенко 21 жовтня цього року підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини», яким в Україні започатковується практика заочного кримінального провадження стосовно осіб, які переховуються від слідства і суду.

 
Створено: 06 жовтня 2014 Автор: Ірина Троцька

Валютна паніка – так характеризують сьогодні стан на ринку валюти.
Більшість українців вже звиклись з думкою, що долар «не по 8» і перетнув межу за 12, однак питання в іншому – чи не буде він рости і далі. Це тривожить і тих, у кого є якісь заощадження у певній валюті, і тих, у кого їх немає, адже помітно з обвалом курсу гривні зростають ціни. Різкі курсові коливання негативно позначилися на довірі населення до банківської системи і зараз спостерігається відплив депозитів з банків.
Ще більшу стурбованість викликає прив’язаність цього курсу до ситуації на сході країни. Адже очевидно, що до стабілізації конфлікту на сході - не слід розраховувати на стабілізацію національної валюти. І парламентські вибори також є подією, яка може сколихнути і так розгойдану гривню.

 

Сторінка 1 із 5

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

ОСТАННІ НОВИНИ