Створено: 16 грудня 2017 Автор: Микола Луцюк


Шановні колеги!
Пропоную Вашій увазі круглі столи з приводу змін в процесуальні кодекси України, проведені Радою адвокатів міста Києва, які були опубліковані на сайті РАМК та вільній для доступу мережі youtube. Сподіваюсь, всім адвокатам, які практикують в захист прав та представництві інтересів клієнтів в судах загальної юрисдикції, це буде цікаво…

 
Створено: 04 вересня 2017 Автор: Микола Луцюк

02 вересня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про амністію у 2016 році». Як ми вже писали на сторінках нашого сайту, цей Закон був прийнятий Верховною Радою України ще 08 липня 2016 року, однак до цього часу не був підписаний Президентом.

 
Створено: 17 травня 2015 Автор: Микола Луцюк

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років», яким визначив порядок проведення урочистостей по увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939—1945 років. З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939—1945 років в Україні встановлюється День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.

 
Створено: 04 жовтня 2016 Автор: Микола Луцюк

З 05 жовтня 2016 року набирають чинності зміни, внесені до Закону України «Про виконавче провадження».
Вказані зміни, відображені в порівняльній таблиці, підготованій юристом Вікторією Омельченко АК «Кравець і партнери», в доступній та прозорій формі пропонуються до ознайомлення всім юристам та адвокатам, які практикують в Україні*.

Порівняльна таблиця змін:

 
Створено: 11 лютого 2015 Автор: Микола Луцюк

Рішенням Європейського суду з прав людини в справі «Огороднік проти України» від 05 лютого 2015 року суд визнав порушення з боку нашої держави статей 3, 6 §§ 1 і 3 (с) Конвенції Про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року в тому, що громадянин України Максим Огороднік, будучи затриманим за вчинення адміністративного правопорушення, під тиском працівників міліції, відмовився від адвоката та написав низку зізнань у вчиненні злочинів на території Вінницької та Київської областей, чим було порушено право Заявника не свідчити проти самого себе, а, відповідно, він був несправедливо засуджений.

 

ОСТАННІ НОВИНИ