Створено: 07 травня 2015 Автор: Ірина Троцька

6 травня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 254/2015 «Про звільнення в запас військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2014 року № 454 "Про часткову мобілізацію".
Указом передбачено проведення у травні - липні 2015 року демобілізації військовослужбовців, які були призвані у травні-червні 2014 року за Указом про мобілізацію від 06 травня 2014 року.

В Указі зазначено:
Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, керуючись підпунктом "є" пункту 1 частини восьмої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", постановляю:
1. Провести у травні - липні 2015 року звільнення в запас військовослужбовців, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2014 року № 454 "Про часткову мобілізацію".
2. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із звільненням у запас військовослужбовців, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2014 року № 454 "Про часткову мобілізацію", у тому числі з їх перевезенням до місць проживання (перебування).
3. Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державній спеціальній службі транспорту України провести звільнення військовослужбовців, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2014 року № 454 "Про часткову мобілізацію", у визначені терміни, перевезення звільнених військовослужбовців до місць проживання (перебування) і забезпечити їх комплектом польової форми одягу за сезоном та харчуванням під час переміщення до місць проживання (перебування).
Указ набере чинності з дня його опублікування.
Нагадаємо, перша хвиля демобілізації пройшла у квітні-травні 2015 р.
Крім цього, Президент підписав Указ Про внесення змін до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88, який продовжує строки проведення чергових призовів та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році з травня на червень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ