Створено: 28 травня 2015 Автор: Аліна Стовба

Для поліпшення обслуговування клієнтів і розширення переліку послуг «Укрзалізниця» буде перевозити пасажирів, вантаж і пошту за новими правилами.

Тепер для перевезення дітей віком до 16 років достатньо пред'явити нотаріально завірені копії свідоцтва про народження або інші документи, що засвідчують вік дитини. Тобто більше не потрібен оригінал свідоцтва про народження дитини.
Також збережений пільговий проїзд у соціальних вагонах для студентів. Вони будуть платити, як і платили, половину вартості проїзду в загальних, плацкартних, вагонах другого і третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення, а також всіх вагонах регіональних поїздів. Але це не розповсюджується на проїзд у вагонах вищої категорії - СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів) , тут знижка вже діяти не буде.
Оформити пільговий або безкоштовний проїзний документ в обмін на талони (у разі відсутності прямого потягу до станції призначення) можна тільки з однією пересадкою. Раніше кількість пересадок не враховувалася.
Що стосується групового перевезення, то при необхідності можна один раз зробити заміну в списку, але не пізніше ніж за добу до відправлення поїзда. Для цього керівник групи повинен написати заяву в пункті оформлення проїзних документів.
Зазнав змін і перелік документів, які потрібно представити при посадці в поїзд. А саме військовослужбовцям тепер достатньо пред'явити військовий квиток, а людині, яка прямує додому після відбування покарання - довідку з місця позбавлення волі.
До речі, нововведення від «Укрзалізниці» торкнулися навіть тварин. Тепер можна буде перевозити домашніх вихованців (дрібних собак, кішок та ін.) в плацкартних вагонах нічних поїздів, що раніше не дозволялося.
Звертаємо увагу, що зміни почнуть діяти з 29 травня 2015 року відповідно до наказу Мінінфраструктури від 20 квітня № 145. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ