Створено: 22 червня 2015

19 червня 2015 року набуло чинності рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 12 травня 2015 року № 258, яким затверджено зміни до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.

 

Згідно з внесеними змінами, при реєстрації абонента забороняється вимагати інші документи і відомості, крім тих, що визначені п. 2.2 розд. II Порядку. У цьому порядку також встановлено, що реєстрація абонентів проводиться безкоштовно, і відмова провайдера телекомунікації у реєстрації не допускається .

Також, згідно Порядку, провайдеру телекомунікації забороняється без згоди абонента змінювати умови укладеного між ними договору про надання телекомунікаційних послуг, у тому числі змінювати умови надання даних послуг, скорочувати або змінювати їх перелік, тарифи, тарифні плани на послуги, умови та порядок оплати послуг, перетворювати на бонуси, бали грошові кошти які були внесені на особовий рахунок абонента.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ