Створено: 23 червня 2015

Національний Банк України у листі № 25-03001/42368 розповів про надання реєстрів з купівлі та/або перерахування іноземної валюти.

Після набрання чинності Постанови Нацбанку № 354 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному і валютному ринках України», НБУ надав нову редакцію Порядку формування уповноваженими банками реєстрів з купівлі та/або перерахування іноземної валюти.
Реєстри подаються у вигляді звітного файлу на електронну пошту Центральній розрахунковій палаті Національного банку до 20-00 з дня отримання банком заяв клієнтів про покупку іноземної валюти і платіжних доручень на переказ. Повідомлення про прийом файлу буде надходити від ЦРП банкам після 08-00 наступного робочого дня. Якщо ж виникають питання щодо технології подання звітних файлів, вони повинні бути вирішені до 09-30 Центральною розрахунковою палатою наступного робочого дня після дати подання.
Операції купівлі іноземної валюти клієнтами банків, які менше еквіваленту у розмірі 50,000 доларів і не пов’язані з виконанням авансових платежів за імпорт товару за зовнішньоекономічними договорами інформація надається одним рядком по одному коду валюти, коду регіону і однією підставою для покупки іноземної валюти. Замість назви клієнта в колонці 5 вказується кількість заяв, а в колонках 4,6, 8-13, 18,19 ставиться 0. Документи, які є підставою для здійснення таких операцій, банком не надаються. Інформація по платіжним дорученням в іноземній валюті на переказ коштів за межі України, які менше еквіваленту в 50,000 доларів, і не пов’язані з виконанням авансових платежів за імпорт товару за зовнішньоекономічними договорами, до Реєстру не включається.
За операціями з купівлі/перерахування іноземної валюти клієнтами банків, які більше 50,000 доларів, і не пов’язані з виконанням авансових платежів за імпорт товару за зовнішньоекономічними договорами, інформація надається окремими рядками. Банк подає разом з Реєстром копії документів, які є підставою для здійснення цих операцій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ