Створено: 08 липня 2015 Автор: Іван Луцюк

З 7 липня 2015 року в Києві вводиться новий онлайн-сервіс, завдяки якому сплачувати штрафи за адміністративні правопорушення ПДР можна буде не виходячи з дому. Про це повідомляє ДАІ міста Києва.

Для того, щоб здійснити оплату потрібно пройти невеличку реєстрацію та авторизуватись на сайті автоматизованої інформаційно-сервісної системи оплати.
На сайті Ви повинні заповнити стандартну форму, де вказати свої дані та деталі правопорушення.
Незважаючи на той факт, що такий вид оплати поки-що вводиться лише на території міста Києва, цей сервіс поширюється на всі області України, включаючи Донецьку, Луганську області та Автономну Республіку Крим. На сайті необхідно лише «клікнути» на потрібну Вам область.
Проте, терміни оплати залишились незмінними. Згідно з ст. 307 КУпАП штраф повинен бути сплачений на протязі 15 днів з дня вручення йому постанови про накладання штрафу, а в разі оскарження не пізніше, ніж через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або подання без задоволення.
Якщо ж правопорушник не оплатив штраф у визначений термін, то згідно з ст. 308 КУпАП, він буде зобовязаний у порядку примусового виконання сплатити подвійний розмір штрафу визначений у відповідній статті КУпАП та погасити витрати на облік зазначених правопорушень.
Крім оплати штрафів на сайті можна здійснювати реєстрацію транспортного засобу або ж сплатити транспортний податок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ