Створено: 14 липня 2015 Автор: Роман Даценко

Міністерство юстиції 09.06.2015 прийняло наказ №1187/5, згідно з яким впроваджується пілотний проект для подачі заяв у сфері реєстрації актів цивільного стану за допомогою Інтернету.
Пілотний проект впроваджується тільки у двох областях Київський та Одеській.

Фізичні особи зможуть подати свої заяви з приводу реєстрації актів цивільного стану з накладанням електронних підписів чи звернень з формування таких заяв за допомогою Інтернету з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».
Щоб зареєструватися на веб-порталі потрібно заповнити реєстраційну форму. В реєстраційній формі вказується:
- Прізвище, ім'я та по батькові;
- Адресу електронної пошти;
- Логін.
Про результат розгляду заяв чи звернень вас інформують за допомогою повідомлення. Повідомлення надсилається в день отримання заяви. Якщо вона надходить в неробочий час, то про результат вас повідомлять не пізніше наступного робочого дня. Зареєструвавшись ви можете відправляти заяви та звернення та отримувати повідомлення в особистому кабінеті.
Після того як користувач отримав повідомлення він повинен на протязі трьох робочих днів особисто звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану для того щоб підписати заяву, яка була сформована на підставі звернення
Але це не звільняє вас від того, що потрібно особисто звертатися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та подавати документи передбачені законодавством.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ