Створено: 23 вересня 2015 Автор: Роман Даценко

Буде відома суть запитів, а персональні дані - захищені.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман доручив Апарату Верховної Ради України оприлюднювати на офіційному веб-сайті усі депутатські запити. «Буде відома суть запитів, а персональні дані - захищені», - зазначив він під час апаратної наради у вівторок, представляючи керівникам структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України тимчасово виконуючого обов’язки Керівника Апарату Володимира Слишинського, який нині обіймає посаду першого заступника Керівника Апарату.
Також Гройсман вимагає зробити апарату Ради і роботу комітетів більш прозорими. Для цього він доручив оприлюднювати усі дані на посадовців парламенту, включно з начальниками управлінь, покращити роботу сайтів комітетів ВРУ а їхні засідання транслювати в інтернеті.
Згідно ст. 15 Закону про статус народного депутата, депутатський запит - це вимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ