Створено: 07 жовтня 2015 Автор: Адміністрація сайту

Темою тренінгу буде: «Розвиток зовнішніх зв’язків адвокатів, регіональних органів адвокатського самоврядування з мас-медіа та громадськими організаціями".

Як повідомляє Рада адвокатів Рівненської області, тренінг відбудеться задля інформаційного висвітлення, моніторингу та усунення випадків порушення прав людини у кримінальних справах.
В програмі заходу передбачені наступні теми:
Навіщо нам мас-медіа? Що потрібно журналістам? Як привернути увагу громадськості та мас-медіа до випадків порушення прав людини? Як їх залучення може вплинути на хід розгляду справи? Інформація vs Комунікація. Сила прес-релізу, який працює. Техніка інтерв’ю. Межі висловлювань адвокатів у судовому процесі; відповідальність адвоката.
Висвітлювати зазначені питання будуть:
-Людмила Гуменюк, медіа-тренер, виконавчий директор «Центру медіареформ»;
-Людмила Панкратова, адвокат, медіа-юрист Інституту розвитку регінальної преси;
-Леонід Лазебний, адвокат, головний редактор журналу АДВОКАТ;
-Марк Сегал, головний експерт Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»;
та представники Національної асоціації адвокатів України.
Організаторами такого заходу виступили Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Рівненської області, ВГО "Асоціація правників України", ВГО "Асоціація адвокатів України", ГО «По захисту прав людини», Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Інститут розвитку регінальної преси.
Сам тренінг відбудеться 16 жовтня 2015 р. у місті Рівне за адресою : м. Рівне, вул. Соборна 112 (конференц - зал ТРЦ "Манхеттен", 11 поверх). З 9.00 по 9.30 буде проходити реєстрація учасників, а в 9.30 розпочнеться сам захід.
Слід зазначити, що реєструватись потрібно завчасно, оскільки кількіть учасників обмежена ( лише 20 чоловік). Для реєстрації потрібно звертатися до відповідальної особи- Олександри за телефоном 095 703 65 62 .

ДОВІДКА:
Із текстом Декларації можна ознайомитися тут: http://unba.org.ua/assets/uploads/news/post-relis/2015.06.24-official-presentation-dekl.pdf
Офіційна презентація Декларації http://unba.org.ua/news/542-news.html

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ