Створено: 22 жовтня 2015 Автор: Ірина Троцька

Згідно нового Закону України «Про прокуратуру» відбувається конкурс на заміщення посад керівників нових місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників з 20 липня 2015 року.
До кінця листопада цього року буде проходити 4-й етап конкурсу – співбесіда. Оскільки конкурс з самого початку був оголошений як відкритий, чесний і прозорий, громадяни України можуть спостерігати онлайн за проходженням співбесід як діючих прокурорів, так і інших кандидатів.

Головним завданням конкурсу, за словами представників ГПУ, є відкрити двері прокуратури для компетентних, мотивованих і порядних людей, які здатні змінити систему з середини та прагнуть перетворити її таким чином, аби вона дійсно служила інтересам Українського народу.
В Україні багато людей, які вміють працювати і хочуть робити це чесно. Ми готові дати їм шанс досягти успіху – спільними зусиллями побудувати якісно новий державний інститут, реалізувати справжню реформу. Впевнені, що на нашу пропозицію відгукнеться багато професіоналів, які здатні прийняти цей виклик. За ними майбутнє – як прокуратури, так і держави в цілому
Основою процесу системного реформування органів прокуратури України якого має стати якісне оновлення її керівного складу.
Переглянути співбесіди на посади прокурорів можна за посиланням:

  http://konkurs-gp.azurewebsites.net/%D0%BC-%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B2/

Співбесіда на заміщення посад керівників нових місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників Рівненської області відбуватиметься з 26 жовтня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ