Створено: 14 січня 2016 Автор: Роман Даценко

Президент України Петро Порошенко сьогодні зареєстрував у парламенті два законопроекти, один з яких стосується запровадження системи автоматизованого арешту коштів у цивільному та господарському судочинстві, а інший щодо запровадження наказного провадження у цивільному та господарському судочинстві".

Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді України законопроект №3768 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження системи автоматизованого арешту коштів у цивільному та господарському судочинстві".
Із зареєстрованим законопроектом №3768 Петро Порошенко вніс до ради проект закону №3769 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження наказного провадження у цивільному та господарському судочинстві". Відповідна інформація опублікована на офіційному сайті парламенту.
Зазначимо, наказне провадження — це вид провадження у цивільному судочинстві, в якому судом вирішується справа про стягнення з боржника на підставі судового наказу грошових коштів або витребування майна без проведення судового засідання на користь особи, яка має право вимоги. Наказне провадження ще можна назвати непротокольним, оскільки хід провадження не фіксується у протоколах чи інших процесуальних документах (журналі судового засідання чи ін).
На сайті ВР тексти обох документів відсутні на даний час.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ