Створено: 11 травня 2016 Автор: Адміністрація сайту

      23 травня 2016 року відбудеться тренінг для адвокатів на тему: «Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та  відеотехнологій ».

    Захід проводитиме Рада адвокатів Рівненської області  спільно з  Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні , Асоціацією адвокатів  України   та Проектом «Відкритий суд».

 

Тренери заходу :

 Леонід Лазебний, адвокат, головний редактор журналу «Адвокат».

 Марк Сегал, адвокат (Філадельфія, США), головний експерт Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

 Оксана Цимбрівська, національний експерт Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

 Михайло Джалапин: адвокат, заступник  директор ГО «Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд»).

 

 Мета заходу: надання поради українським адвокатам щодо того, як зміниться їхня професійна діяльність у епоху цифрових технологій, коли зокрема відеотрансляція судових засідань може вестися в режимі онлайн, і як краще реагувати на пов’язані з цим можливості та труднощі.

 

 Захід відбудеться 23 травня 2016 року з 11.30 по 17.00

Адреса проведення тренінгу : м. Рівне, вул. Міцкевича,32 , готель «Мир ».

 

З огляду на обмежену  кількість учасників до Ради адвокатів Рівненської області слід завчасно звернутися щодо реєстрації на даний захід до відповідальної особи - Олександри за телефоном 62-09-72, 095 - 703 -65- 62 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Реєстрація учасників розпочинається о 11.30.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ