Створено: 05 липня 2016 Автор: Маргарита Хилевич

Дане питання регулюється Інструкцією про порядок заповнення листка непрацездатності, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 3 листопада 2004 року № 532/274/136-ос/1406.

Листок непрацездатності - це багатофункціональний документ, який є підставою для звільнення від роботи у зв'язку з непрацездатністю та з матеріальним забезпеченням застрахованої особи в разі тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів. Бланк листка непрацездатності — це документ суворого обліку.
На жаль, дуже часто не виконується одна важлива вимога, яка прямо вказана в Інструкції: листок непрацездатності повинен бути заповнений без помилок і розбірливим почерком.
У разі виявлення будь-яких недоліків в оформлені листка непрацездатності необхідно здійснити виправлення тексту, що підтверджується записом «Виправленому вірити», підписом лікуючого лікаря та печаткою закладу охорони здоров’я «Для листків непрацездатності».
Допускається не більше двох виправлень на листку непрацездатності, (крім пунктів 2 і 4 графи лицьового боку листка непрацездатності «Причина непрацездатності», які виправленню не підлягають).
Якщо документ має більше двох виправлень, бланк вважається зіпсованим і підлягає заміні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ