Створено: 16 листопада 2016 Автор: Гордієнко Євгенія


З 15 листопада 2016 року вступив в дію Наказ ДСА від 7 листопада 2016 року № 227 «Про затвердження Тимчасового регламенту надсилання судом електронних документів учасникам судового процесу, кримінального провадження».
Тимчасовий регламент визначає порядок направлення учасникам судового процесу, кримінального судочинства процесуальних документів в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді відповідно до процесуального законодавства.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:
1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.
2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді по конкретній справі, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі.
Процесуальні документи в електронному вигляді по відповідній справі будуть надходити на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.
Даний Тимчасовий регламент введений в дію з метою своєчасного отримання учасниками судового процесу, кримінального провадження судових повісток, повідомлень та інших документів під час розгляду судових справ.
У зв`язку з прийняттям даного регламенту, втратили чинність накази Державної судової адміністрації України:
- від 7 вересня 2012 року № 105 «Про реалізацію пілотного проекту щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу»;
- від 31 травня 2013 року № 72 «Про реалізацію проекту щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу»;
- від 14 червня 2013 року № 81 «Про внесення змін до наказу Державної судової адміністрації України від 31 травня 2013 року № 72».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ