Створено: 24 жовтня 2017 Автор: Наталія Дякова

Підвищення пенсій не позначиться на призначенні субсидії на цю зиму, але їх врахують при призначенні субсидії у 2018 році.

 

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Нові осучаснені пенсії не впливають на розмір допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, яка надається Урядом усім пенсіонерам-субсидіантам протягом цього опалювального сезону», - наголосив Міністр.

Також він повідомив, що громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати,  у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії.

Крім того, він висловив переконання, що нові пенсії не призведуть до зростання цін. "Підвищення пенсій не носить інфляційний характер – ми не друкували гроші, ми не брали позички, ми не збільшували дотацію з державного бюджету – ці кошти надійшли з економіки, вони носять не інфляційний характер, а значить не повинні призвести до інфляції і підвищення цін", - підсумував Рева.

Нагадаємо, Кабмін вніс правки в процес надання субсидій.

Так, на новий опалювальний сезон 2017-2018 років – з 1 жовтня 2017 року – при розрахунку розміру субсидії будуть враховуватися доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III і IV квартал 2017 року.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ