Створено: 03 листопада 2017 Автор: Наталія Дякова

Польща підтвердила офіційне право українців, їхати в Польщу на роботу без візи.

 

Польща єдина країна Шенгенської зони та країна ЄС, законодавство якої передбачає, що не громадяни Євросоюзу, які перетнули кордон у рамках безвізового руху, тобто за біометричним паспортом без візи, також мають право на роботу, якщо оформлять додаткові документи, вже прибувши на місце працевлаштування.

Відтепер ті, хто хотів би знайти роботу в Польщі, можуть приїхати в рамках безвізу та самі знайти вакансію і отримати необхідні документи для працевлаштування в країні над Віслою.

Паніка серед українських роботодавців розпочалась ще 11 червня 2017 року, з дати підписання безвізового режиму з ЄС, але тепер коли українці їдуть набагато дальше чим Польща в пошуках роботи, а в самій Польщі бракує "рук".

І недивно, що Польща пішла на такий крок, але кожен українець знає собі ціну тому обирає Польщу, як країну для заробітку тепер набагато рідше.

Стосовно українського ринку праці, то тут ситуація дедалі гірша, середня зарплата коливається від 6500-7000 грн./міс. Тепер знайти звичайного продавця без досвіду роботи приміром за 5000 грн/міс. на практиці дедалі складніше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ