Створено: 27 грудня 2017 Автор: Наталія Дякова

Рада адвокатів України встановила розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2018 році в розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, передбаченого держбюджетом, – 1762 гривні.

 

Адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами, перерахувавши 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону і 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України.

Порядок та реквізити сплати внесків:

 

Отримувач: Рада адвокатів Рівненської області
Сума: 1233,40 грн.
ЄДРПОУ: 38756487
АТ «Укрексімбанк», філія в м.Рівне
МФО: 322313
Рахунок: №26003000014119 
Призначення : Щорічний внесок адвоката ( П.І.Б.) на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування 

Отримувач: Національна асоціація адвокатів України
Сума: 568,60 грн.
ЄДРПОУ: 38488439
АТ "ПроКредит Банк
МФО: 320984
Рахунок: №26009210281016
Призначення: 30% щорічного внеску адвоката (П.І.Б) на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування 

Однак, для адвокатів м.Києва встановлено окремий порядок сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2018 році, шляхом його перерахування одним платежем на поточний банківський рахунок НААУ в розмірі 100% щорічного внеску.

Щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування.

Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи НААУ.

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України. Квитанції можна згенерувати перейшовши за посиланням http://erau.unba.org.ua/annual-contributions.

На офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску або сплатити внесок шляхом переказу коштів в безготівковій формі через інтернет-сайт www.portmone.com. Для цього необхідно перейти за посиланням http://erau.unba.org.ua/annual-contributions.

Зазначимо, розмір адвокатського внеску не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року і є однаковим для всіх адвокатів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ