Створено: 04 травня 2018 Автор: Вікторія Станкевич

З 1 червня іноземці та особи без громадянства зможуть оформити посвідку на проживання в формі картки, що містить безконтактний електронний носій .

Порядок її оформлення і видачі затверджено постановою Кабміну від 25 квітня 2018 року № 321. Прийняття акта дозволить розпочати видачу іноземцям та особам без громадянства посвідок на постійне проживання з безконтактним електронним носієм із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру.  

Бланк посвідки виготовлятиметься у формі пластикової картки типу ID - 1 розміром 54 х 85,6 міліметра. У бланк імплантований безконтактний електронний носій, в який вноситься інформація, вказана на лицьовій і зворотній стороні свідоцтва, біометричні дані, параметри особи (оцифрованого зображення особи, оцифрованого підпису), дані по забезпеченню захисту інформації, а також додаткова змінна інформація, передбачена Законом "Єдиному державному демографічному реєстрі і документах, що підтверджують громадянство України, засвідчують особу або її спеціальний статус"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ