Шановні колеги!
В зв’язку з внесенням 15 лютого 2019 р. З'їздом адвокатів України в Правила адвокатської етики нової статті 121 «Чесність та добропорядна репутація», а також внесенням змін в статті 44, 65 цих же правил, публікуємо останню редакцію повного тексту Правил адвокатської етики.

...
МАТЕРІАЛИ ПЕРЕВІРКИ стосовно адвоката Луцюка Павла...
23 лют. 2019МАТЕРІАЛИ ПЕРЕВІРКИ стосовно адвоката Луцюка Павла Сергійовича

15-16 лютого 2019 року відбувся V З’їзд адвокатів України,  [ ... ]

МАТЕРІАЛИ ПЕРЕВІРКИ стосовно адвоката Луцюка Павла...
23 лют. 2019МАТЕРІАЛИ ПЕРЕВІРКИ стосовно адвоката Луцюка Павла Сергійовича (2)

15-16 лютого 2019 року відбувся V З’їзд адвокатів України,  [ ... ]

Cемінар щодо оподаткування адвокатської діяльності...
20 січ. 2019Cемінар щодо оподаткування адвокатської діяльності

     Згідно повідомлення ської о [ ... ]

Конференція адвокатури Рівненщини!!!...
17 січ. 2019Конференція адвокатури Рівненщини!!!

Шановні колеги! Шановні Делегати!
і [ ... ]

ЮРИДИЧНІ НОВИНИ:

  • Довідник
  • Архів
  • Допомога

Довідник "Рівненщина юридична"
Містить реквізити державних та недержавних установ Рівненської області, які зайняті в сфері правозахисної та юридичної діяльності, а також відомості про підпорядкування та структури цих інституцій...

Архів процесуальних документів містить реально створені та використані юристами процесуальні документи в різних галузях правозахисної діяльності зі зміненими персональними даними клієнтів.

Безкоштовна юридична консультація.
Звернувшись через контактну форму на сайті з запитом про надання допомоги, можна отримати кваліфіковану і безкоштовну консультацію юристів з різних правових питань...

Developed by jtemplate

Автор: Микола Луцюк
Друк

В РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

Заявник: Іванський Валерій Ісакович,
який проживає за адресою:
33000, м. Рівне, вул. Петровського, 10

Заінтересована особа: Відділ державної РАЦС Рівненського районного управління юстиції,
33001, м. Рівне, вул. О. Теліги, 22б,
тел. 0362222222

З А Я В А
про встановлення факту, що має юридичне значення

Я. Іванський Валерій Ісакович, народився 04 листопада 1927 року в с. Голишів Рівненського району Рівненської області, про що в книзі римо-католицького приходу м. Березне було зроблено актовий запис № 22 від 03.10.1927 року.

Мій батько, Іванський Ісак, був уродженим поляком, сповідував римо-католицьку віру і проживав на території України, дотримуючись традицій цієї національності.

Я також виховувався відповідно до польських традицій, сповідаю римо-католицьку віру, підтримую стосунки зі своїми родичами - поляками, які проживають на території Польщі, святкую польські свята та вважаю себе поляком.

26    лютого 1977 року Виконавчим комітетом Рівненської районної ради депутатів трудящих Рівненської області мені було видане свідоцтво про народження, серії І-ГЮ № 335235, в якому не було зазначено ані моєї національності, ані національності моїх батьків. Також, на даний час в жодному документі, в тому числі і паспорті громадянина України, які мені видавались, не вказано моєї національності, даних про їх існування в мене немає, єдиним документом, який підтверджує моє народження в сім’ї польських римо-католиків є архівна довідка № Д-53/01-10 від 22.04.2010 року, отримана мною на мій запит в Державний архів Рівненської області.

Чинним законодавством України не передбачений порядок зміни чи встановлення факту реєстрації національності відділами РАЦС, що підтверджується листом Міністерства юстиції України N В-350-35 від 13.07.1999 року, а тому я не можу звернутись з такою вимогою до цих органів.

В позасудовому порядку визнати неправильність чи неповноту запису в акті громадянського стану неможливо.

Згідно зі ст. 35 Конституції України, кожен має право на свободу світогляду та віросповідання. Ст. 300 ЦК України встановлено, що фізична особа має право на індивідуальність, має право на збереження своєї національної, культурної, релігійної, мовної самобутності, а також право на вільний вибір форм та способів прояву своєї індивідуальності, якщо вони не заборонені законом та не суперечать моральним засадам суспільства.

Згідно з Законом України «Про національні меншини в Україні», громадяни України мають право вільно обирати та відновлювати національність; примушення громадян у будь-якій формі до відмови від своєї національності не допускається.

Я відношу себе до польської національності, мій батько був поляком і на даний час я бажаю відновити та підтвердити свою дійсну національність, як це передбачено ст. ст. 11 Закону України «Про національні меншини в Україні».

Враховуючи вищевикладене, а також, що будь-яких спорів про право в зв’язку з поданням цієї заяви виникнути не може, керуючись ст.ст. 234, 235, 256-258 ЦПК України,-

П Р О Ш У    С У Д :

  1. Встановити юридичний факт, що національність Іванського Валерія Ісаковича, який народився 04 листопада 1927 року в с. Голишев Рівненського району Рівненської області, - поляк.
  2. Зобов’язати Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського районного управління юстиції внести зміни до актового запису про народження Іванського Валерія Ісаковича, вказавши в графі «національність» його батька - Іванського Ісака Івановича, національність «поляк» та вказавши національність Іванського Валерія Ісаковича - «поляк».

ДОДАТОК:

  1. Копія цієї заяви, на 2-х арк.;
  2. Копія свідоцтва про народження Іванського В.І., в 2-х екз., на 2-х арк.;
  3. Архівна довідка, на 1 арк.;
  4. Копія архівної довідки, на 1 арк.;
  5. Копія сторінок паспорта Іванського В.І., в 2-х екз., на 2-х арк.;

 

07 березня 2012 р.                                                                                         В.І. Іванський

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА:

Досудове врегулювання спорів та конфліктів
Реєстрація, реорганізація, ліквідація підприємств
Юридичний захист господарської діяльності
Комплексне абонентське обслуговування бізнесу

АНЕКДОТ

Фантазія.

Я як на суді придумаю щось, аж сам собі вірю.

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.