Громадська організація «Юридична допомога «РівнеПраво»» заснована групою адвокатів, які, окрім своєї постійної професійної діяльності, об’єднались для надання безкоштовної правової допомоги різним верствам населення, медичним, спортивним та навчальним закладам, іншим неприбутковим організаціям, – з метою сприяння правовій захищеності громадян та популяризації правової обізнаності і освіти в Україні.
Свою діяльність ГО «ЮД «РП»» здійснює виключно на безоплатній основі, за рахунок особистих внесків адвокатів і не ставить перед собою мету отримання прибутку.
Організація не підтримує жодної політичної партії чи структури і її діяльність відсторонена від політики.
Кошти, отримані організацією як внески її членів та добровільні внески, використовуються лише на організаційно-господарські потреби та проведення благодійних заходів.
Принципи роботи правозахисників Громадської організації  «Юридична допомога «РівнеПраво» сформульовані старовинною латинською формулою: «Salus populi suprema lex esto», що перекладається як «Благо народу нехай буде найвищим законом». І наші юристи вважають, що інтереси клієнта повинні стояти на першому місці цілей та напрямів їх діяльності.