Попри значний досвід правозахисної та юридичної діяльності, високу кваліфікацію юристів та адвокатів Громадського об’єднання «РівнеПраво», наша організація постійно співпрацює з багатьма адвокатами та юристами, які хоч і не є членами об’єднання, проте завжди готові надати правову підтримку клієнту в різних регіонах як Рівненської області, так і України.
Принцип колегіальності, тобто, спільного прийняття рішень, підтримки та сприяння в роботі юристів, врахування при наданні правової допомоги особистих якостей та спеціалізації наших партнерів та колег, сприяє задоволенню потреб клієнта в кожній конкретній справі, на самому високому професійному рівні.
Вагоме значення має і територіальне розміщення офісів наших партнерів, що значно спрощує доступ до правової допомоги з боку клієнта та врахування специфіки правозахисної діяльності в окремих регіонах та органах.
За таких умов досягається забезпечення найбільш повної та ефективної юридичної допомоги, комплексне вирішення завдань і цілей по захисту та представництву прав та інтересів клієнта.