ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Конференція адвокатів Рівненської області - 2021!

Шановні колеги!
Відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», найвищим органом адвокатського самоврядування є Конференція адвокатів регіону, яка має скликатись не рідше одного разу на рік. Але в Україні закон – то відносно, бо через боротьбу з корона вірусом закон можна і не зовсім дотримуватись…

Радує, що нарешті Рада адвокатів Рівненської області звернулась, а Рада адвокатів України дозволила проведення Конференції адвокатів Рівненської області.

Проведенню конференції передуватимуть збори адвокатів по районах, котрі заплановані на 10 грудня 2021 року, на 10 год. 00 хв.

Сама ж  Конференція відбудеться 17 грудня 2021 року (це буде п’ятниця, мабуть варто делегатам планувати після офіційної частини святкувати і День адвокатури…).

Місця проведення Конференції та Зборів поки нам не відомі, інформацію про це взято з офіційного сайту НААУ, де і розміщені регламенти та рішення по цих заходах:

Дивно тільки, що при цьому вставлене фото рівненського залізничного вокзалу… Сподіваємось, не на вокзалі проводитимемо Конференцію адвокатів Рівненської області…

Консультації
Усні та писмові
Захист та представництво
в кримінальних справах
Правова допомога
в сімейних справах
Юридичне вирішення
трудових спорів
Житлові спори
та спори про нерухомість
Цивільні справи

Пошук по сайту

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Пошук

Вхід для партнерів